پروازهای لحظه آخر
پروازهای لحظه آخرReviewed by ananayis on Sep 7Rating: 4.5پروازهای لحظه آخرپروازهای لحظه آخر

پیدا کردن پروازهای لحظه آخر ارزان قیمت می تواند مقصد سفر و زمانی که می خواهید سفر کنید را تغییر دهد. راه های زیادی برای یافتن بلیط هواپیمای ارزران برای مقصد خود وجود دارد. علاوه بر وب سایت های فراوانی که در رزرو های دقیقه آخری متخصص هستند، آژانس های مسافرتی، روزنامه ها و پرواز های ویژه ای وجود دارد که می توانید برای پیدا کردن بهترین پیشنهادات آن را جست و جو کنید. به طور کلی، بهترین قیمت رزرو پرواز را با رزرو زودتر یا انتخاب روزهای ارزان تر برای سفر دریافت خواهید کرد، اما اگر شما در برنامه خود انعطاف پذیر هستید و باید در آخرین لحظه رزرو کنید، هنوز هم می توانید در قیمت هواپیما صرفه جویی کنید. در اینجا چند گام در مورد چگونگی خرید یک پرواز ارزان وجود دارد.

پروازهای لحظه آخر

1- خبرنامه های هواپیمایی، وب سایت هایی که متخصص پروازهای لحظه آخر هستند و بخش سفر روزنامه های محلی خود را برای پیدا کردن پروازهای لحظه آخر جست و جو کنید. گاهی اوقات دیر رزرو کردن می تواند به صرفه باشد، زیرا خطوط هوایی که هواپیماهای خود را پر نکرده اند هزینه های تخفیفی را ارائه می دهند.

Buy-a-Last-Minute-Cheap-Flight-2

2- قیمت بلیط هواپیمایی مختلف، وب سایت ها و آژانس های مسافرتی را مقایسه کنید. خرید مستقیم از خطوط هوایی ارزانترین قیمت نیست، بنابراین چند وب سایت مختلف سفری و آژانس های مسافرتی را برای مقایسه قیمت ها بررسی کنید.

Buy-a-Last-Minute-Cheap-Flight-3

3- برای پرواز در روز و زمان های نامطلوب جستجو کنید. جمعه ها، شنبه ها و دوشنبه ها معمولا روزهای پربارتر پرواز برای مسافران هستند، بنابراین رزرو پرواز را برای سه شنبه ها یا چهارشنبه ها، کم سفرترین روزها، در نظر بگیرید. اگر شما در نزدیکی یک تعطیلات ملی پرواز می کنید، پرواز در روز تعطیلی را در نظر بگیرید، زیرا که اکثر مردم می خواهند قبل از تعطیلی به مقصدا خود برسند.

Buy-a-Last-Minute-Cheap-Flight-4

4- برای پیدا کردن پروازهای تخفیف دار، از وضعیت ویژه خود استفاده کنید. برخی از وب سایت ها به دانشجویان، معلمان، پرسنل نظامی و افراد سالخورده تخفیف می دهند. اگر شما در هر یک از این دسته ها قرار داشته باشید، ممکن است استفاده از تخفیفات این وب سایت ها مفید باشد.

Buy-a-Last-Minute-Cheap-Flight-5

5- با یک هواپیمایی تخفیف دار پرواز کنید. بسیاری از شرکت های تخفیف در ایالات متحده و خارج از ایالات متحده وجود دارد. شرکت های هواپیمایی تخفیف دار معمولا نرخ تخفیف را ارائه می دهند، اما گاهی اوقات هزینه های مربوط به بار، غذا و نوشیدنی را پرداخت می کنند. اگر بدون برخی از این تجمل های پرواز راحت باشید، ممکن است بتوانید پروازهای ارزان قیمت را برای پروازهای لحظه آخر پیدا کنید.

Buy-a-Last-Minute-Cheap-Flight-6

6- درairfare برای دریافت پروازهای لحظه آخر پیشنهاد بدهید. چند وب سایتی وجود دارد که می توانید با تعیین تاریخی که مایل به سفر و مقصد آن هستید، یک پیشنهاد برای قیمت هواپیما قرار دهید. هنگامی که پیشنهاد شما پذیرفته می شود زمان پرواز و خطوط هوایی نشان داده می شود. به یاد داشته باشید که پیشنهاد قیمت در یک پرواز نیاز به انعطاف پذیری در برنامه شما دارد.