رزرو پرواز بین المللی
رزرو پرواز بین المللیReviewed by ananayis on Aug 24Rating: 4.5رزرو پروازرزرو پرواز

اگر تصمیم دارید به زودی به سفر بروید، رزرو پرواز یکی از مهم ترین بخش های نهایی شدن طرح سفر شما است. اما در میان قیمت های خطوط هوایی که دائم در حال تغییر هستند و بسیاری از گزینه های مختلف که برای رزرو پرواز خود باید در نظر بگیرید، رزرو پرواز می توانید کمی گیج کننده باشد. روش های زیر به شما کمک خواهد کرد تا بهترین پرواز را برای سفر آینده خود رزرو کنید.

بخش اول- رزرو یک پرواز به صورت آنلاین

رزرو پرواز بین المللی

1- طرح های آزمایشی سفر خود را آماده کنید. فکر کنید که برنامه شما برای مسافرت چیست یا می خواهید به کجا مسافرت کنید، تاریخ مسافرت را مشخص کنید، اگر فقط می خواهید پرواز رزرو کنید یا حتی می خواهید یک تور کامل رزرو کنید.
لیستی از برنامه های خود را ایجاد کنید. این لیست هنگام رزرو برای شما مفید واقع خواهد شد.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-2

2- در برنامه های خود انعطاف پذیر باشید. هرچه انعطاف بیشتری نسبت به همه چیز از خطوط هوایی و فرودگاههای ورود و خروج و هزینه ها داشته باشید، بیشتر احتمال دارد که پروازی با شرایط مناسب پیدا کنید.
چهارشنبه ها معمولا ارزانترین روز برای سفر است.
شما اغلب می توانید معاملات خوبی برای پروازهای دقیقه آخر پیدا کنید، به ویژه اگر شما قصد رزرو پرواز با یک هتل و یا ماشین اجاره ای داشته باشید. (معروف به یک بسته پیشنهادی).
پرواز از فرودگاه های جایگزین اغلب ارزان تر است و زمان کمتری هم نسبت به فرودگاه های بزرگ تلف می شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید به واشنگتن دی سی سفر کنید، از فرودگاه ملی بالتیمور به جای فرودگاه ملی یا داول بین المللی استفاده کنید. فرودگاه بالتیمور فقط کمی خارج از واشنگتن است و حمل و نقل بسیار خوبی از شهر به فرودگاه دارد.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-3

3- قیمت پروازها را مقایسه کنید. این که هزینه های پرواز چقدر متفاوت است، بسته به بسیاری از متغیرها، از جمله روزی که شما رزرو انجام می دهد، تا چه مرحله ای از رزرو پیش می روید، و حتی این که در چه سایتی رزرو انجام می دهید، خواهد داشت. با مقایسه قیمت ها از سایت های مختلف، شما احتمالا بهترین نتیجه پرواز را دریافت خواهید کرد.
اگر می توانید تقریبا از شش هفته پیش رزرو را انجام دهید. این به طور کلی به شما بهترین گزینه های پرواز و قیمت را می دهد.
سه شنبه ها در ساعت 3 صبح وقت شرق آمریکا، ارزانترین زمان برای رزرو پرواز شما است.
سایت های سفر، اطلاعات بهترین قیمت های پرواز و زمان های موجود را جمع آوری می کنند. این سایت ها شامل Kayak, Expedia, CheapTicketsPriceline می باشد. سایت های سفر به طور خودکار به شما اجازه می دهد که قیمت ها و عامل متغیر سفر را مقایسه کنید.
مقایسه قیمت های سایت های مسافرتی نیز ایده خوبی است، زیرا پیشنهادات مربوطه نیز می توانند به شدت متفاوت باشند.
وب سایت های هواپیمایی نیز یک مکان عالی برای رزرو بلیط هستند. این غیر معمول نیست که پروازهای ارزان تر و بهتر را در سایت های هواپیمایی پیدا کنید.
برای گزینه های بیشتر، یک سفر در خطوط هوایی مختلف را برای هر قسمت از سفر خود در نظر بگیرید.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-4

4- لیستی از هزینه های پرواز و پیشنهادات را تهیه کنید. با مقایسه پیشنهادات پرواز، فهرستی از تمام جزئیات مربوطه از جمله فرودگاههای خروج و ورود و زمان، هزینه و سیاست لغو را مشاهده کنید. این به شما کمک می کند به راحتی تصمیم بگیرید تا پرواز مناسب برای خرید داشته باشید.
توجه کنید اگر قیمت شامل مواردی مانند هزینه های مالیات و بار باشد.
هر سیاست لغو پرواز تغییر هزینه را مطالعه کنید. اگر این را قبول نکنید، لغو یا تغییر پرواز می تواند هزینه ی زیادی برای شما داشته باشد.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-5

5- بلیط خود را خریداری کنید. هنگامی که شما برای سفرهای آینده خود تصمیم گرفتید، وقت آن است که بلیط خود را خریداری کنید.
به وب سایت رزرو مراجعه کنید. هر سایت از شما اطلاعاتاتی را در مورد نام شما، تعداد مسافران، تنظیمات صندلی و غذا و اطلاعات کارت اعتباری برای رزرو درخواست می کند.
شما معمولا می توانید هزینه های بار را پرداخت کنید و صندلی ها را هنگام رزرو خود انتخاب کنید. ایده خوبی است که این کار را برای جلوگیری از اتلاف زمان خود در فرودگاه انجام دهید.
اگر مسافرت بین المللی دارید، برای تأیید رزرو، به پاسپورت نیاز دارید.
تصمیم بگیرید که آیا می خواهید هزینه اضافی مانند ارتقاء در کلاس صندلی یا بیمه مسافرت را پرداخت کنید.
بسیاری از سایت های مسافرتی و هواپیمایی پیشنهادات خاصی برای افزودنی هایی نظیر ماشین اجاره یا اتاق هتل ارائه می دهند.

*توجه* در صورتی که شخصا امکان رزرو پرواز ندارید، کافی است که اینجا را کلیک کنید تا وارد قسمت خرید پروازهای خارجی سایت ارزان سفر شوید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-6

6- تاییدیه رزرو و سایر اسناد مربوطه را چاپ کنید. اطمینان حاصل کنید که این اسناد را در روز پرواز خود در فرودگاه به همراه داشته باشید تا از هر سوالی یا مشکلی در رابطه با رزرو شما جلوگیری شود.
“قانون 24 ساعته” را پیگیری کنید. ظرف 24 ساعت پس از رزرو پرواز، آخرین قیمت ها را بررسی کنید. اگر کرایه کاهش یافته است، با خطوط هوایی تماس بگیرید و پرواز را با قیمت پایین تر مجددا رزرو کنید.

بخش دوم- رزرو با یک شرکت هواپیمایی یا نماینده مسافرتی

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-7

1- برنامه های سفر آزمایشی آماده کنید. همانند رزرو آنلاین، فکر کنید که برنامه ریزی شما برای سفر چیست یا مایل هستید به کجا سفر کنید، تاریخی که می خواهید به سفر بروید ، و اینکه شما فقط می خواهید پرواز رزرو کنید و یا قصد رزرو یک تور کامل دارید را هم مشخص کنید.
فهرستی از برنامه های خود تهیه کنید و آنها را در حالی که با شرکت یا نمایندگی هواپیمایی صحبت می کنید، در دسترس قرار دهید.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-8

2- با آژانس مسافرتی یا نمایندگی هواپیمایی تماس بگیرید. شما می توانید با نمایندگان مسافرتی سنتی و یا خطوط هوایی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین رزرو پرواز کمک کنند.
اطلاعات مربوط به برنامه های سفر مورد درخواست خود را در اختیار نمایده قرار دهید. همچنین اجازه دهید آنها اطلاعات مربوطه از قبیل تنظیمات صندلی شما را بدانند و اگر در تاریخ سفر و خطوط هوایی امکان تغییر برنامه دارید به آنها اطلاع دهید.
مانند رزرو آنلاین، انعطاف پذیری در برنامه های خود برای شما بهترین قیمت ها و زمان را به همراه خواهد داشت.
یک نماینده ی خوب شما را از تمام متغیرهای رزرو پرواز مانند فرودگاه های جایگزین و شرکت های هواپیمایی کوچکتر آگاه می کند. آنها به شما اجازه می دهند تصمیم بگیرید که بهترین پیشنهاد برای شما چیست.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-9

3- مقایسه قیمت ها از نماینده های مختلف. با چندین نماینده مسافرتی تماس بگیرید و از آنها قیمت بپرسید. با مقایسه قیمتی که نماینده های مختلف پیشنهاد داده اند، بهترین نتیجه پرواز را خواهید یافت.
اگر یک نماینده را پیدا کردید که دوست دارید اما بهترین پیشنهاد را نداشته باشد، بگذارید در مورد قیمت پایین تر که پیدا کرده اید بداند، و ببینید که آیا می تواند پیشنهاد بهتری به شما ارائه دهد.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-10

4- بلیط خود را خریداری کنید. هنگامی که شما در مورد پیشنهاد پرواز مناسب برای سفرهای آینده خود تصمیم گرفتید، وقت آن است که بلیط خود را خریداری کنید.
با نماینده تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که چه پروازی را می خواهید رزرو کند. به هر سوالی از جمله صندلی انتخابی یا غذایی که ترجیح می دهید، پاسخ دهید.
از رزرواسیون در مورد هزینه های اضافی از جمله مالیات، هزینه های بار و هزینه های ارتقاء اطلاعات کسب کنید. درباره سیاست لغو و بازپرداخت اطلاعات کسب کنید.

aid1254993-v4-900px-Book-a-Flight-11

5- یک کپی از تأیید رزرو خود و سایر اسناد مربوطه را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که این اسناد را در روز پرواز خود در فرودگاه به همراه داشته باشید تا از هر سوالی یا مشکلی در رابطه با رزرو شما جلوگیری شود.