خرید بلیط هواپیمای ارزان
خرید بلیط هواپیمای ارزانReviewed by ananayis on Aug 28Rating: 4.5خرید بلیط هواپیمای ارزانخرید بلیط هواپیمای ارزان

با هجوم مطالعات در مورد بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمایی، موتورهای جستجو قیمت وب سایت های سفر را جمع آوری می کنند، و شرکت های هواپیمایی خود را با درآمدهای پایین اکثر مردم پس از رکود اقتصادی سال 2008 تطبیق داده اند و خرید بلیط هواپیمای ارزان آسان تر از همیشه است. برای اطلاعات دقیق در مورد چگونگی استفاده از تمام ابزارهایی که در اختیار شماست، برای اطمینان از اینکه بهترین نتیجه را در معاملات خود دریافت خواهید کرد، مطالعه کنید. برای به دست آوردن بهترین نتیجه، شما باید برنامه ریزی را ماه ها پیش آغاز کنید و بازپرداخت امن را اگر قیمت بلیط از آنچه که شما پرداخت کرده اید پایین تر آمد در نظر داشته باشید. همیشه توصیه می شود که دو یا سه پرواز کوتاه به سمت مقصد در نظر بگیرید که باعث صرفه جویی در تمام جنبه ها می شود. برای اطلاع از چگونگی رزرو یک پرواز بین المللی اینجا را کلیک کنید.

خرید بلیط هواپیمای ارزان

1- برنامه ریزی کنید و برای دریافت ایمیل درباره خرید بلیط هواپیمای ارزان ثبت نام کنید. برای اطمینان از اینکه بهترین معاملات را به دست می آورید، باید حداقل 3 ماه قبل از سفر بدانید که قصد سفر به کجا را دارید. اگر یک مقصد خاص در نظر دارید دارید، باید برای اطلاع از قیمت ها در Yapta یا AirfareWatchdog ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام، اطمینان حاصل کنید که فرودگاه های خروج و ورود مناسب در انتخاب کرده اید- ممکن است ایمیل های بیشتری دریافت کنید، اما هزینه آن صرفه جویی می شود.
اگر مقصد خاصی را در نظر نگیرید، برای ایمیل های اطلاع رسانی در مورد خرید بلیط هواپیمای ارزان از یک فرودگاه خاص (و فرودگاه های اطراف) ثبت نام کنید. AirfareWatchdog همچنین بهترین قیمت ها را برای پروازهای از یک شهر خاص و به یک شهر خاص سازماندهی می کند، بنابراین شما می توانید برنامه ارزان ترین سفر و سفرهای چند مقصدی را آماده کنید.
AirfareWatchdog اپراتورهای واقعی دارد، و این اپراتورها سعی می کنند که به مشتریان توصیه های ارزشمند بکنند.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-2

2- بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمای ارزان را بدانید. طبق مطالعاتی که توسط نیویورک تایمز انجام شده، پروازهای بین المللی که از 3-5 ماه پیش رزرو می شوند ارزان تر هستند، اما در میان مناطق مختلف تفاوت وجود دارد. پروازهای داخلی کمی از این نقطه نظر کمی متفاوت است، اما ایده خوبی است که شروع به جستجو برای 3-4 ماه بعد بکنید و ببینید آیا قیمت ها هر هفته تغییر می کند. مطالعات انجام شده نشان می دهد که 6 هفته قبل بهترین زمان برای رزرو پرواز داخلی است.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-3

3- آگاه باشید که چه زمانی قیمت هواپیما به طور معمول پایین تر است. خطوط هوایی معمولا فروش مسیرهای خاصی را دوشنبه شب انجام می دهند. زیرا آنها می خواهند آژانس های مسافرتی در اوایل هفته در معرض فروش بیشتر قرار گیرند. خطوط هوایی رقیب در صبح سه شنبه از نظر قیمت هماهنگ می شوند. بنابراین، بهترین زمان برای جست و جو سه شنبه و چهارشنبه بعد از ظهر است.
به خاطر داشته باشید که کرایه ها در آخر هفته ها بالاتر خواهد بود. خطوط هوایی می دانند که مناسب ترین زمان برای مردم برای فکر کردن در مورد برنامه های تعطیلات چه زمانی است، بنابراین آنها قیمت خود را آن زمان افزایش می دهند. همچنین آخر هفته معمولا ظرفیت پروازها تکمیل شده است. علاوه بر این، شرکت های هواپیمایی فهرست تعطیلات آخر هفته خود را مدیریت نمی کنند، زیرا کارکنان کمتری دارند. به طوری که اگر چند بلیط برای یک مسیر خاص به فروش برسد، قیمت ها به طور خودکار افزایش می یابند، زیرا الگوریتم های کامپیوتری افزایش تقاضا را درک می کنند.
ایده خوبی است که برای چندین روز هفته (از جمله آخر هفته ها) یک جستجوی سریع برای مسیرهای خاص مورد علاقه حداقل یک بار قبل از اینکه قصد رزرو داشته باشید انجام دهید، بنابراین شما یک ایده دارید که چقدر خرید بلیط هزینه دارد. به این ترتیب، هنگامی که یک پرواز خوب ببینید، می توانید آن را شناسایی کنید.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-4

4- برای جست وجوی هزینه ها از سایت های جمع آوری اطلاعات استفاده کنید. وب سایت های مختلفی برای پروازهای اینترنتی و هواپیمایی های مختلف وجود دارد که شما را قادر می سازد تا هر یک از آنها را مشاهده کنید، می توانید از Google استفاده کنید. این نه تنها بسیاری از وب سایت های هواپیمایی و مسافرت را جمع آوری می کند و به شما بهترین قیمت را می دهد، همچنین دارای یک تقویم است، که شما می توانید ببینید که ارزان ترین روز برای سفر در یک دوره 30 روزه چه زمانی است. شما همچنین می توانید به راحتی فرودگاه های نزدیک را در جستجوی خود قرار دهید.
هر وب سایت هواپیمایی / مسافرتی در نرم افزار ITA موجود نیست، بنابراین ممکن است بخواهید به طور جداگانه از شرکت های مورد علاقه بازدید کنید. همچنین اگر شما می دانید که یک شرکت هواپیمایی خاص از یک مقصد خاص متخصص در مسیرهای خاص است، شما ممکن است بخواهید آن ها را به طور جداگانه جستجو کنید تا مطمئن شوید بهترین معاملات را از دست ندهید.
AirfareWatchdog به شما اجازه می دهد تا تنها با چند کلیک در سایت های شخصی جستجو کنید. برای یک پرواز جستجو کنید، و یک کادر ظاهر می شود که از شما می پرسد که از چه سایت هایی می خواهید بازدید کنید. برای جستجو در هر سایت روی لوگو یا لینک آن کلیک کنید، یک پنجره جدید برای جستجو باز می شود.
با توجه به FareCompare، ارزان ترین روز برای پرواز چهارشنبه، و پس از آن سه شنبه و شنبه است. جمعه و یکشنبه گران ترین هستند. به طور طبیعی، بسیاری به دنبال گشت و گذار در آخر هفته هستند. اما این شرایط می تواند در میان مقصد ها و ماه ها متفاوت باشد، بنابراین از یک تقویم نشان دهنده هزینه استفاده کنید تا مطمئن شوید که بهترین قیمت را دریافت می کنید.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-5

5- هنگام جستجوهای هواپیمایی حافظه cache را، به ویژه در روزهای مختلف یا هفته های مختلف پاک کنید. در غیر این صورت، قیمت های قدیمی گاهی اوقات به جای قیمت های جدید نمایش داده می شود، و شما ممکن است بهترین قیمت ها را از دست بدهید.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-6

6- برای هواپیماهای پیشرفته هواپیما، با توجه به ویژگی های صرفه جویی در هزینه، با هم پرواز می کنید. در اینجا چندین روش وجود دارد:
به جای جستجو برای بلیط های دو سفره، به دنبال دو بلیط یک طرفه به طور جداگانه باشید. گاهی اوقات خرید بلیط های جداگانه برای حامل های غیر وابسته به شما پول شما را ذخیره خواهد کرد.
در ساعاتی که تقاضا زیاد است، احتمالا قیمت ها بیشتر می شود. سعی کنید در ساعاتی مانند نیمه شب خرید خود را انجام دهید.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-7

7- خرید از طریق consolidators را در نظر بگیرید که بلیت های عمده را برای مسیرها با حامل های خاص خریداری می کند.
برای پیدا کردن یک نماینده که برای شما مناسب است، بخشهای روزنامه های روزانه در شهرهای بزرگ ایالات متحده را مطالعه کنید.
توجه داشته باشید که خرید از طریق consolidator تغییر برنامه ها پس از رزرو بلیط شما را بسیار مشکل می سازد.

*توجه* راه حل جایگزین برای افرادی که امکان خرید شخصی بلیط هواپیما را ندارند، استفاده از امکانات سایت ارزان سفر می باشد. تنها کافی است پس از انتخاب پرواز اینجا را کلیک کرده و لینک پرواز را ارسال کنید تا بلیط شما خریداری شود.

Buy-Cheap-Airline-Tickets-8

8- پس از خرید بلیط خود، اشترک ایمیل اطلاع رسانی را لغو نکنید. همچنان قیمت ها را زیر نظر داشته باشید تا اگر قیمت پایین تر از قیمیتی که شما پرداخت کرده اید، آمد از Yapta بازپرداخت از شرکت هواپیمایی خود استفاده کنید.

9- خطوط هوایی برای پروازهای خالی فروش ویژه در نظر می گیرند. بنابراین اگر پروازهای مقصد شما کم مسافر است، شما می توانید برای دریافت ایمیل های اطلاع رسانی ثبت نام کنید. همچنین توصیه می شود که در وب سایت های شرکت های هواپیمایی نیز ثبت نام کنید.