میزبان عالی در Couchsurfing
میزبان عالی در CouchsurfingReviewed by ananayis on Sep 5Rating: 4.5میزبان عالی در Couchsurfingمیزبان عالی در Couchsurfing

اعضایی که در Couchsurfing میزبان می شوند اکثرا مردم عادی هستند که فقط می خواهند آنچه که دارند به اشتراک بگذارند و با افراد جدید با علایق مشترک دیدار کنند. این به این معنی است که شما نباید از آنها انتظار خدمات رسانی مانند یک هتل داشته باشید اگر میزبان هستید، از سوی دیگر، عدم هتل بودن به این معنا نیست که شما از مسئولیت میزبانی محروم شده اید، که به معنی ارائه یک تجربه فوق العاده به couchsurfers شما می باشد با ترکیب مناسب افراد، تبدیل شدن به یک میزبان مهربان به آن اندازه که فوق العاده دشوار به نظر می رسد، نیست. بهتر است قبل از درخواست میزبانی شرایط میزبانی را مطالعه کنید.
میزبان

1- تصمیم خود را برای میزبانی با افرادی که با آنه زندگی می کنید در میان بگذارید. قبل از شروع به ثبت محل خود در Couchsurfing، ابتدا از خانواده یا دوستانی که با آنها زندگی میکنید، نظر بخواهید. هنگامی که آنها با طرح بزرگ شما برای دعوت مهمان موافقت می کنند ، آنها را در مورد آنچه باید انتظارش را داشته باشند، در جریان قرار دهید.
شما نمی خواهید پس از اینکه couchsurfers شما رسید آنها را غافلگیر کنید. خوشامدگویی بدتر از این وجود ندارد.

Be-a-Great-Couchsurfing-Host-2

2- قوانین خانه خود را در وب سایت قرار دهید. اشتراک گذاری فضای شخصی خود با افراد دیگر به ندرت آسان است، به ویژه اگر شما یک شخص وسواسی شسته و رفته و یا آلرژیک و غیره باشید. بایدها و نبایدها را برای همه از جمله مهمان به طور واضح مشخص کنید. این قوانین را به نمایه Couchsurfing خود ارسال کنید تا مهمانان بالقوه را مطلع کنید.
این شامل اطلاعاتی مانند جنسیت مهمانی که ترجیح می دهید وارد خانه شما شود، اینکه حیوانات خانگی مجاز هستند یا خیر، و تعداد مسافران مجاز می شود. تا جایی که می توانید اطلاعات را به صورت مشخص وارد کنید. چنین اطلاعات همیشه مفید است و باعث می شود اقامت برای دوطرف خوشحال کننده باشد.

Be-a-Great-Couchsurfing-Host-3

3- صادق باشید. این بدان معنی است که شما راجع به خود و عکس های خانه جعلی در نمایه Couchsurfing خود گزافه گویی نکنید. همیشه بهتر است انتظارات خود را تنظیم و مدیریت کنید قبل از اینکه شما و مهمانانتان با شرایط موافقت کنید.
وارد کردن امکانات جعلی زیاد جالب نیست. به یاد داشته باشید، couchsurfers شما فقط قصد ماندن در خانه شما را ندارد، هدف آنها صرف وقت با شماست.

Be-a-Great-Couchsurfing-Host-4

4- خانه ی خود را مرتب کنید. حتی اگر شما یک هتل یا یک مکان اقامت عمومی نیستید، مکان خود را به خوبی و شسته و رفته نگه دارید. مبلمان را گردگیری کنید، فرش ها را جارو برقی بکشید، ملحفه های تمیز آماده کنید و چیزهایی مانند سطل زباله را هم تمیز کنید. تمیز کردن ترجیحا یک روز قبل از ورود مهمان شما و نه بعد از آن انجام شود.
مکان های امن و اقلام شخصی که شما نمی خواهید به اشتراک بگذارید را قفل کنید.

Be-a-Great-Couchsurfing-Host-5

5- یک میزبان مهربان باشید. هنگامی که آنها وارد می شوند، مهمانان خود را ببینید و سعی کنید که واقعا آنها را شاد کنید و از سفر آنها بپرسید. اتاق هایشان را نشان بدهید و مودبانه قوانین خانه را یاداوری کنید. در صورتی که در تجمع چیزها فراموش شده اند. مکان هایی از قبیل حمام، توالت و آشپزخانه را که آنها ممکن است استفاده کنند را نشان بدهید.
حتی اگر این خانه شما باشد، ملاحضه ی دیگران را هم بکنید. اگر عادت های شخصی دارید که واقعا برای عموم مناسب نیست، آنها را برای چند روز کنترل کنید تا زمانی که آزادی کامل دوباره برقرار شود (یعنی پس از ترک مهمانان).
به یاد داشته باشید، مهمان نوازی شما ممکن است همان چیزی باشد که کشور شما را به مهمانان نشان می دهد. آنها را با لبخند بر روی چهره هایشان و داستان های شاد برای به اشتراک گذاشتن با دوستانشان راهی کنید. در واقع شما به صنعت گردشگری کشورتان کمک می کنید!

 


برچسب :