جادوی حواله پول با وسترن یونیون
جادوی حواله پول با وسترن یونیونReviewed by مدیر سایت on Jun 7Rating: 5.0

سالهاست که تجارت جهانی، تاجران به آشنایی با پرداخت‌های بین‌المللی وا می‌دارد. بازرگانان موفق برای رسیدن مطلوب کالاهای تجاری خود نیاز به پرداخت‌های در سطح جهانی دارند.

آشنایی با نحوه پرداخت‌های بین‌المللی برای مشاوران مالی در شرکت‌های بزرگ است. پس اگر مشاور مالی و حسابدار شرکت بزرگ هستید این نوشتار را از دست ندهید، و مطالب مهم در مورد وسترن یونیون را در عرض چند دقیقه بخوانید. در مقاله قبلی در ارزان سفر با  جزییات وسترن یونیون آشنا شدید. حال نوبت است مروری بر اطلاعات قبلی خود داشته باشید.

تاریخچه وسترن یونیون

قدمت این موسسه مالی به سال ۱۸۵۱ برمی‌گردد. جایی که در آن ارائه خدمات مالی بین‌المللی صورت می‌گیرد. مقر اصلی این موسسه در کلرادوی آمریکا است. جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود 500000 شعبه در بیش از 185 کشور دنیا دارد.

وسترن یونیون و خدماتش

این موسسه چند خدمت اصلی ارائه می‌دهد از مهم‌ترین این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    انتقال وجه فرد به فرد،
•    حواله پستی پول،
•    پرداخت‌های تجاری،
•    خدمات اقتصادی

روش کار وسترن یونیون در ایران

با استفاده از این روش میتوانید تا سقف  دلار 6000 در هر بار نسبت به ارسال/دریافت سریع وجه از هر جای دنیا بواسطه سرویس های ارزان سفر داشته باشید. برای برای ارسال حواله توسط شبکه مالی وسترن یونیون به اطلاعات زیر نیاز است:

•    نام و نام خانوادگی گیرنده وجه
•    کشور مقصد
•    میزان و نوع ارز جهت انتقال

برای نرخ کارمزد هم می‌توانید با استفاده از جدولی که در ارزان سفر موجود است نرخ را محاسبه کنید.

برای اطمینان از قوانین و مزایای حواله وسترن یونیون می‌توانید به سایت اصلی آن به آدرس http://www.westernunion.at/at/Home.page/ سری بزنید. در  وب سایت اصلی آن میتوانید به خدمات ویژه آنلاین، بید پی، خدمات تلفن همراه و سرویس‌های پرداختی آن آشنا شوید.