ثبت نام رایگان دوره موک (MOOC) برای آمادگی آزمون تافل
ثبت نام رایگان دوره موک (MOOC) برای آمادگی آزمون تافلReviewed by مدیر سایت on Apr 28Rating: 4.5آزمون رایگان موک تافل

ثبت نام رایگان دوره موک(MOOC)  برای آمادگی آزمون تافل، 6 هفته کلاس رایگان برای آمادگی آزمون تافل برای تمام متقاضیان سراسر جهان امکان پذیر شده است.

از تاریخ 12 اپریل 2016 می توانید برای آمادگی آزمون تافل، دوره آنلاین گسترده (MOOC)از طریق سایت edx ،موسسه غیر انتفاعی آنلاین یادگیری که توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست تاسیس شده است ثبت نام کنید. این یک فرصت منحصر به فردی است برای شما به منظور آماده شدن برای آزمون تافل و توسعه مهارت های زبان انگلیسی که دانشگاه ها،سازمان ها وموسساتی که منتظر متقاضیان هستند.

آماده سازی آزمون تافل:راهنمای داخلی در روز دوشنبه،21 ژوئن 2016، یک دوره شش هفته ای که توسط کارشناسانی که آزمون تافل را ایجاد کرده اند طراحی شده است،شروع می شود.هر هفته برجنبه های مختلف آزمون تمرکز می کنند.در هفته اول یک معرفی کلی ، در ادامه هر هفته برای هریک از چهار مهارت های آزمون، Reading,Listening,Speaking, Writing و سپس هفته ششم به نتیجه گیری به همراه اطلاعات و دیگر راهنمایی های مفید برای روز آزمون وجود خواهد داشت.

toefi-mooc
شما می توانید انتظار ترکیبی از سخنرانی های کوتاه که شامل فیلم های “داخل آزمون تافل” برای هر نوع سوالی و سوال های نمونه از آزمونهای کامل گذشته به همراه پاسخ های توصیفی داشته باشید.چندین فرصت برای گرفتن کوئیزهای کوتاه به شما داده خواهد شد به منظور ایجاد احساس خوب از آنچه در روز آزمون انتظار می رود. درطی سخنرانی های Speaking وWriting، تیم توسعه دهنده آزمون تافل پاسخ ها را بررسی خواهد کرد و ارزیابی و باز خورد ارائه خواهد داد.همچنین شما می توانید دوستان خودتان را ببینید و اطلاعاتتان را با دانش آموزان همه دنیا از طریق زمینه های بحث و گفتگو به اشتراک بگذارید.

دوره موک (MOOC)به تازگی برای آمادگی برای آزمون تافل اضافه شده و دسترسی بیشتری نسبت به گذشته به طراحان آزمون تافل نسبت به دانش آموزان می دهد.شما می توانید پیشنهادات اضافی آمادگی آزمون تافل در طول دوره برای آمادگی اضافی پیش از روز آزمون را انتظار داشته باشید.

شما با یک درک گسترده ای از بخش های یک آزمون به علاوه راهنمایی های مفید به منظور آماده شدن برای آزمون تافل موفق خواهید شد.همچنین نحوه ثبت نام ، چگونگی ارزیابی آزمون و کجا این نمرات قابل قبول هستند را خواهید یافت.

دوره موک هفته ای 2 ساعت خواهد بود.اگرچه این دوره رایگان است، شما گزینه ای برای  پرداخت گواهینامه که دانش ومهارت های شما را پس از تمام کردن دوره موک برجسته تر خواهد کرد.

کلاس ها با اتصال به اینترنت برروی اکثر دستگاه ها قابل دسترسی هست.اگر شما علاقه مند در دستیابی به بهترین نمره خود هستید به سایت https://www.edx.org/course/toeflr-test-preparation-insiders-guide-etsx-toeflx برای ثبت نام مراجعه کنید.

منبع: ETS 

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري