امکان خرید از آمازون و eBay برای مشتریان فراهم شد
امکان خرید از آمازون و eBay برای مشتریان فراهم شدReviewed by مدیر سایت on Sep 20Rating: 5.0خرید از سایت ها خارجی آمازونخرید از سایت ها و شرکت های خارجی, آمازون, ebay, خرید کتاب از آمازون

سایت آمازون و eBay از جمله فروشگاه های آنلاین مشهور در سطح جهان به شمار می روند که تا کنون امکان استفاده از خدمات آن ها برای کاربران ایرانی فراهم نبوده است.

از چندی قبل جمعی کثیری از مشتریان ما که از سایت علی اکسپرس و سوق و سایر فروشگاه های اینترنتی خرید انجام میدادند همیشه از ما این سوال داشتند که آیا امکان خرید از آمازون و eBay  مقدور هست ؟!!!

امروز به جرأت می توانیم اعلام کنیم با حمایت های شما کاربران ایرانی این امکان فراهم کردیم .

مهم ترین مسله خرید از سایت آمازون بحث ارسال پستی به کشور ایران هست که با توجه به تحریم های که علیه کشور عزیزمان ایران شده این امکان وجود ندارد !!!

ولی گروه ارزان سفر همواره سعی در ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود و برطرف کردن هر چه بیشتر نیاز آنها بوده هست تا رضایت کامل مشتریان جلب نمائید .

شما کاربران ایرانی به راحتی می توانید با پر کردن فرم ثبت سفارش از طریق این لینک خرید خود را فروشگاه های اینترنتی مشهور جهان من جمله آمازون انجام دهید و در عرض کمتر از 15 روز کاری سفارش خود را در ایران تحویل بگیرید .

جهت ثبت سفارش خرید از سایت آمازون به روی این لینک کلیک کنید! برای پیدا کردن کالا خود در آمازون به روی این لینک.

آمازون

 

یکی از علت های خرید از آمازون بخاطر این هست که کاربران خیالشون بابت اصل بودن کالا راحت هست .

کافیست یکبار امتحان کنید !!!

خدمات ما را به دیگران معرفی کنید …

آمازون

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري , خرید از امازون