پرداخت آنلاین هزینه های ارزی با پی پال
پرداخت آنلاین هزینه های ارزی با پی پالReviewed by مدیر سایت on Jun 24Rating: 5.0پرداخت آنلاین پی پالپرداخت آنلاین با پی پال

paypalپی پل یا پی پال چیست ؟

PayPal یک سامانه انتقال وجه الکترونیکی و یکی از پر استفاده ترین حساب های اینترنتی است . اکثر وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مثل : فروشگاه اینترنتی علی بابا چین از سامانه پرداخت وجه از طریق پی پال پشتیبانی می کند و می توان از این طریق پرداخت وجه را انجام داد.

خدمات و امکاناتی که پی پال در اختیار کاربرانش قرار می دهد کم نظیر هست . یکی از این قابلیت ها که در اختیار کاربرانش قرار داده است انتقال پول به اکانت پی پال کاربران دیگر هست و به صورت آنی انتقال انجام می شود و کارمزدی ناچیزی کمتر از 3 درصد بابت انتقال وجه از حساب فرستنده کسر می شود.

شاید بپرسید که چه سایتی های از پی پال پشتیبانی می کند! می توان به جرأت گفت در حال حاضر بیشتر سایت های از جمله سایت های خرید نرم افزار ، خرید کتاب ، خرید قالب وب سایت و سایر موارد امکان پرداخت با پی پال را فراهم کرده اند .

گروه ارزان سفر مفتخر است که خدمات پرداخت و دریافت پی پال را با توجه به نیاز مشتریان خود فراهم کرده و همانطور که در بالا توضیح دادیم شما می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش پرداخت پی پال هزینه خرید های خود از سایت های که پی پال را پشتیبانی می کنند به راحتی با ثبت سفارش و پرداخت وجه ریالی آن به گروه ارزان سفر بسپارید. حتی در صورتی که قصد ارسال پول برای شخص دیگری که اکانت پی پال دارد، کافی است آدرس پست الکترونیکی او را دریافت کنید و به ما بدهید.

یک از خدمات گروه ارزان سفر نقد کردن درآمد ارزی پی پال است که کافی است با مراجعه به صفحه دریافت پی پال سفارش خود را ثبت کنید .

بخاطر اینکه پی‌پال از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق مالی برخوردار است تا از پول شویی و انتقال درآمدهای غیرمشروع جلوگیری کند برای دریافت درآمد پی پال قوانین خاصی وجود دارد ولی درآمد دلاری مربوط به سایت های زیر را به راحتی می توانید بدون در نظر گرفتن شرایط به صورت ریالی نقد کرد به محض واریز دلارها به حساب ما ، مبلغ ریالی آن به حساب شما واریز می گردد. قیمت خرید ما نیز بین 2 تا 5 درصد قیمت روز اسکناس می باشد.

سایت های معتبری که مشتریان در آن درآمد دلاری دارند و نیاز به نقد کردن آن به ریال دارند.

Envato (ThemeForest, VideoHive, GraphicRiver, Microlancer, CodeCanyon)

Freelancer.com

99Design.com

Elance.com

EpicGames.com

AdForGames.com

Bidvertiser.com

lance.com

NeoBux.com

توجه : شرکت پی پال به تبعیت از قوانین ایالات متحده در زمینه تحریم ایران، به کاربران ایرانی سرویس دهی نمی‌کند.

کلمات کلیدی :

پی پال,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري