سفارش خرید کتاب از آمازون
سفارش خرید کتاب از آمازونReviewed by مدیر سایت on Feb 15Rating: 5.0خرید کتاب از آمازون

خرید مستقیم کتاب از آمازون

ابتدا وارد سایت آمازون شوید .

Order-book-from-Amazon1

سپس نام کتابی را که به دنبال آن هستید در قسمت search در آمازون وارد کنید . توجه داشته باشید نام کتاب را هنگامی که وارد می کنید با ذکر نویسنده آن وارد نمایید .

برای مثال در اینجا ما به دنبال کتاب Romeo And Juliet از شکسپیر هستیم . که برای یافتن آن بایستی پس از ذکر نام کتاب با استفاده از واژه by نام نویسنده آن را قید کنیم. که در اینجا ما Romeo And Juliet by William Shakespeare را وارد کرده و آن را جستجو می کنیم .

Order-book-from-Amazon2

پس از پیدا کردن کتاب مورد نظر روی آیکون آن کلیک نموده و آن را باز می کنیم تا اطلاعات آن را ببینیم.

Order-book-from-Amazon3

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید دو مورد در زیر نام کتاب قید شده است . که مورد اول نسخه Kindle کتاب است که تنها با kindle خوان ها قابل مطالعه هستند . توجه داشته باشید که قیمت پایین تری دارند و وزن آنها برای خرید صفر است و هزینه ارسال بار به آنها تعلق نمی گیرد.

در قسمت پایین این صفحه در بخش product details می توانید توضیحات مربوط به این فایل را از جمله حجم فایل ، تعداد صفحات ، انتشارات و دیگر موارد آن قید شده است .

Order-book-from-Amazon4

حال اگر می خواهید نسخه اصلی کتاب را خریداری نمایید روی گزینه paperback کلیک نموده تا نسخه چاپی کتاب به شما نمایش داده شود . قیمت آن متفاوت است اما در نظر داشته باشید که کارمزد ما برای خرید کتاب نصف خرید دیگر کالا ها می باشد .

Order-book-from-Amazon5

که در این قسمت نیز توضیحات مربوط به نسخه اصلی کتاب را می توانید در product details ببینید .

Order-book-from-Amazon6

برای سفارش خريد کتاب از آمازون کافی است با ارسال لینک کتاب درخواستی خود به صورت زیر آدرس موجود در نوارابزار یا همان toolbar را برای ما در این فرم در قسمت لینک ها copy و سپس paste نمایید .

Order-book-from-Amazon7

همچنین می توانید برای خرید کتاب از آمازون شماره ISBN کتاب در آمازون برای ما ارسال کنید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري