رزرو هتل خارجی و پرداخت هزینه هتل های خارجی بصورت اینترنتی
رزرو هتل خارجی و پرداخت هزینه هتل های خارجی بصورت اینترنتیReviewed by مدیر سایت on Jan 26Rating: 5.0رزرو، ووچر و پرداخت هزینه هتل های خارجی بصورت اینترنتیرزرو هتل خارجی، ووچر و پرداخت هزینه هتل های خارجی بصورت اینترنتی توسط گروه ارزان سفر

یکی از دغدغه هایی که همه ی مسافرینی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند، کم کردن هزینه های اصلی و جانبی بدون کم کردن از کیفیت هر کدام از بخش های سفر است. از جمله ی هزینه های اصلی هر مسافرتی مساله ی اقامت و جایی هست که قرار است اسکان در آنجا صورت بگیرد. معمولا مسافرین ایرانی اکثر کارهای مربوط به مسافرت خود را از طریق آژانس های مسافرتی انجام میدهند. این امر معمولا به دلیل عدم آشنایی با سیستم های دیگر جایگزین با آژانس های مسافرتی و مراکز توریستی می باشد. در اینجا ما سعی داریم تا جایگزنی مناسب که امکان کم کردن هزینه ها در بخش هتل محل اقامت را دارد به مشتریان عزیز معرفی کنیم.

رزرو هتل خارجی

اولین مرحله ای که برای یک مسافرت خوب و ارزان نیاز است آشنایی با سیستم های آنلاین رزرو و پرداخت هزینه هتل می باشد. از معروفترین و پرکاربردترین سرویس های آنلاین که امکان رزرو هتل را دارد سایت booking است. میتوان به جرات گفت اکثر هتلها و آپاتمانهایی که در دنیا وجود را به نوعی در خود جای داده است و انتخابهای فراوانی را برای مسافرین قائل شده است. از مزایایی که سایت بوکینگ دارد این است که اکثر هتل ها با ویژگی pay later معرفی می شوند و این امتیاز را برای مسافرین قائل شده اند که هزینه اقامت را بعد از اقامت پرداخت کنند.

از دیگر سایتهایی که در این حوزه فعالیت میکنند سایت hotels است. این سایت هم مانند سایت booking قابلیت های یکسانی را دارد اما تعداد هتل هایی که معرفی میکند کمتر از سایت بوکینگ است اما بعضی از هتلها را هم به صورت انحصاری معرفی میکند.

و اما گزینه ی دیگری که برای رزرو هتل به مسافرین پیشنهاد می شود سایت Expedia است این سایت هم علاوه بر رزرو هتل امکان خرید بلیط هواپیما و اجاره خودرو و … را برای مسافرین در نظر میگیرد.

حال برای هدفهای مختلف میتوان از سایتهای مختلف استفاده کرد.

خرید ووچر هتل

اگر شما جز مسافرینی هستید که برای گرفتن ویزا و تعیین وقت سفارت خود نیاز به برگه ای که نشان دهنده اقامتتان در زمان معین در کشور مورد نظر خودتان است و فقط نیاز به یک ووچر برای ارائه به سفارت نیاز دارید میتوانید از سایت Booking استفاده کنید؛ نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که شما برای داشتن یک ووچر نیازی به پرداخت کل هزینه هتل ندارید و شما فقط با پرداخت مبلغ 50 هزار تومان به گروه ارزان سفر میتوانید ووچر خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید برای صرفا رزرو هتل باید هتلی که انتخاب میکنید حتما به حالت Free Cancellation باشد. اگر هتلی که انتخاب میکنید از نوع nun refundable باشد امکان ارائه ووچر قطعی به شما وجود ندارد.

اما اگر شما جزء مسافرینی هستید که قصد دارند کل هزینه را قبل از اقامت پرداخت کنید میتوانید از سایت HOTELS و EXPEDIA استفاده کنید. به این صورت که شما هتل خود را انتخاب میکنید و سپس با تکمیل فرم مربوط به رزرو هتل در سایت ما یعنی Cheapsafar و پرداخت هزینه ریالی اتاق خود را به طور کامل در هتل مورد نظر رزرو و هزینه آن را پرداخت میکنید.

جهت رزرو، ووچر و پرداخت هزینه هتلهای خارجی بصورت اینترنتی می توانید از طریق این لینک سفارش خود را ثبت نمائید.

Foreign-hotel-rezerv

گروه ارزان سفر با آگاهی از قوانین مربوط به رزرو و پرداخت هزینه هتل، مسافران و مشتریان خود میتواند بهترین راهنمایی های ممکن را برای مخطبان خود به ارمغان آورد.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري