پنج اپلیکیشن موبایل برای آماده سازی آزمون تافل
پنج اپلیکیشن موبایل برای آماده سازی آزمون تافلReviewed by مدیر سایت on May 15Rating: 4.5

آزمون تافل برای کسانی طراحی شده است که زبان مادری‌شان انگلیسی نیست. تافل درصدد سنجیدن دانشِ زبان انگلیسی مخاطبانش است. حتی برخی از کشورها ارائه ویزا را منوط به داشتن این مدرک کرده‌اند، علاوه بر این تقریبا تمام دانشگاه‌های انگلیسی‌زبانی که دانشجویانی از کشورهای غیرانگلیسی می‌گیرند،‌ حداقلی از نمره این آزمون را از متقاضیان طلب می‌کنند.

یکی از مسائل مهم در آزمون تافل این است که شما باید دانش عمومی در حوزه‌های زیست‌شناسی، معماری، تاریخ، هنر، محیط زیست و علوم انسانی و اجتماعی داشته باشید. به یاد سپردن واژه‌های تخصصی در هریک از این حوزه‌ها دشوار است و باعث گیجی می‌شود. در ادامه با پنج برنامک (اپلیکیشن) سازگار با اندروید که به شما کمک می‌کنند به این مشکلات غلبه کنید، آشنا می‌شویم:

۱- آماده‌سازی برای تافل iBT 

برنامک TOEFL iBT Preparation بهترین ابزار برای ارتقای توان شما در بخش لغات است و همه حوزه‌ها به صورت شفاف و مجزا در بر می‌گیرد. این برنامک شما را با لغاتی که بارها در آزمون‌های تافل آمده است آشنا می‌کند و هر شش حوزه پیش‌تر گفته شده را به تفکیک در بر می‌گیرد. همچنین تلفظ لغات را می‌توانید بشنوید و می‌توانید بدون اینکه به صفحه نگاه کنید صرفا با شنیدن هم از برنامه یاد بگیرید.

toefl-ibt-apps

۲- گرامر تافل | لینک در گوگل‌پلی

برنامک TOEFL Grammar بیشتر بر روی تمرین‌های گرامر تافل تاکید دارد و شامل ۲۴۰ پرسش گرامری تافل، ۴۰ پرسش مبتنی بر تشخیص خطای متن، و ۲۴۰ پرسش دیگر هم دارد که همه به یک نظام امتیازدهی وصل هستند. محتوای برنامه توسط کارشناسان زبان انگلیسی آماده شده است.

toefl-grammar

۳- تیون‌اسکیل تافل | لینک در گوگل‌پلی

برنامکTuneSkill TOEFL با هدف آماده‌شدن برای آزمون تافل طراحی شده است و از یک راه بسیار مؤثر عمل می‌کند: سوالات را به ترتیب از آسان‌ترین به سخت‌ترین سؤال به شما نشان می‌دهد. دانش شما را با بقیه مقایسه می‌کند و می‌توانید میزان سختی و آسانی پرسش‌ها را تعیین کنید.

tuneskill-toefl

۴- فلش‌کارت‌های تافل | لینک در گوگل‌پلی

برنامک… این امکان را می‌دهد که از راهی جذاب برای تافل آماده شوید. فلش کارت‌ها کمک می‌کنند سریع‌تر یادبگیرید و در زمان کوتاه‌تری به یاد بیاورید چون در زمان مقرر آن‌ها را دوباره به شما نشان میدهد و نمی‌گذارد از یاد بروند. این برنامک روش‌های یادگیری مختلفی دارد: مطالعه، اسلایدشو، جورچینی، یادآوری و … که کمک می‌کنند تافل را به شیوه سرگرم‌کننده و جذاب بیاموزید. این برنامه ۱۶۰۰ فلش کارت از پیش آماده دارد که دو حوزه لغات و مهارت‌های خواندن را پوشش می‌دهد.

۵- TOEFL Structure | لینک در گوگل پلی

برنامک The TOEFL Test یک برنامه شناخته شده برای آمادگی تافل است. تافل تست بر روی سوالهای ساختاری متمرکز است و توانایی شما برای به‌کارگیری و درک انگلیسی در دانشگاه را میسنجد و مهارت‌های زبان انگلیسی شما را ارتقا می‌دهد. کمک می‌کند تا با آزمون تافل روبه‌رو شوید.

به نظر می رسد همه ما باید این برنامک‌ها را روی موبایل داشته باشیم و حتی اگر دغدغه تافل نداریم به کمک آن‌ها توانمندی‌هایمان در زبان انگلیسی را تقویت کنیم.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري