تکذیب شد! ارسال کالا از آمازون به ایران ممکن شد
تکذیب شد! ارسال کالا از آمازون به ایران ممکن شدReviewed by مدیر سایت on May 16Rating: 5.0ارسال کالا به ايران از طريق آمازون ممکن شد

صبح روز یکشنبه 26 اردیبهشت 95 در فضای وب فارسی شایعاتی در مورد ارسال کالا از آمازون به ایران شکل گرفت که با پیگیری ما از طرف این فروشگاه اینترنتی بین المللی تکذیب شد.

مسئولان شرکت آمازون با تکذیب شایعه فرستادن کالا به ایران اشاره کردند که آن ها هیچگونه معامله با مشتری های ایرانی ندارند و تمامی اخبار در این رابطه کذب است.

متن خبری که در فضای مجازی ایران منتشر شده بود مبنی بر امکان ارسال کالا از آمازون به ایران به شرح زیر می باشد .

ترجمه ی فارسی بخشی از پاسخ مسئول پاسخگویی امور مشتریان آمازون به این شرح است:

«سلام،

از علاقه ای که برای داد و ستد با آمازون نشان داده اید ممنونیم. من نگرانی شما را کاملاً درک می کنم. در این مورد، موضوع را بررسی کرده ام و تأیید می کنم که ما ارسال جنس به ایران را آغاز کرده ایم. با این وجود، باز هم به نوع جنس مورد نظر بستگی دارد. ما نمی توانیم برخی از اقلام موجود روی وبسایتمان را بنا به محدودیت های ارسال کالا به کشور مقصد، به آن سوی آبها ارسال کنیم».

در ادامه نیز درخواست شده بود برای حل و فصل هرچه بیشتر ابهامات به صورت تلفنی یا از طریق چت موضوع بررسی شود. این پاسخ در حالی بود که هنوز اگر با ساخت اکانت آمازون و طی مراحل خرید، سعی کنید خرید خود را روی وبسایت آن نهایی کنید، با پیغامی مبنی بر امکانپذیر نبودن این درخواست مواجه می شوید. پیگیری های بیشتر دیجیاتو از طریق چت نشان داد تلاش هایی برای امکانپذیر شدن این روند صورت گرفته و این اتفاق در آینده ی نزدیک عملی خواهد شد، اما هنوز به مرحله ی اجرایی نرسیده است. ظاهراً نشانه های مثبتی که تا اینجا شاهد آن بوده ایم خبر از پیشرفت هایی می دهد که ممکن است به زودی راه را برای خرید و ارسال کالا از آمازون به ایران باز خواهند کرد.

گروه cheapsafar مفتخر هست که در خدمات خود خرید از آمازون و تحویل کالا در ایران را برای مشتریان خود فراهم نموده هست و شما می توانید از طریق این لینک فرم سفارش خود را ثبت نمائید.

یش از این برخی وب سایت ها از لغو محدودیت ها و امکان ارسال کالای های خریداری شده در آمازون به ایران خبر داده بودند که باعث خوشحالی مردم از خدمات رسانی آمازون در ایران شده بود.

لازم به ذکر است که شرکت آمازون سال هاست به دلیل تحریم های اقتصادی کالایی به ایران ارسال نمی کند.

لغو محدودیت های خرید از آمازون برای ایرانی ها نیازمند همکاری سیستم های مالی و همچنین سرویس های پستی قابل دسترس برای کاربران ایرانی است که به نظر می رسد زمان آن هنوز فرا نرسیده است.

در روزهای اخیر شرکت گوگل برخی از تحریم های اعمال شده برای کاربران کشورمان را برداشته بود و تصور می شد آمازون هم در اقدامی مشابه این کار را انجام داده است.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري