معرفی cheapoair
معرفی cheapoairReviewed by حسام on Jun 18Rating: 5.0خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی بدون واسطه

cheapoair شروعِ کار

CheapOair یك آژانس مسافرتی آنلاینِ چندملیتی است كه خدمات مسافرتی نظیر بلیط هواپیما، اتاق‌های هتل، ماشین‌های اجاره‌ای و بسته‌های تور تفریحی، می‌فروشد. این شركت در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد و اكنون به یكی از پنج آژانس مسافرتی آنلاین برتر در دنیا تبدیل‌شده و جوایز متعددی را از آن خود نموده است. شهرت CheapOair  بیش از هر چیز به خاطر تخفیف‌هایی است که روی خدمات مسافرتی به مشتریانش عرضه می‌كند. در سال ۲۰۱۴، این وب‌سایت ماهانه ۲۰ میلیون بازدیدکننده یكتا داشت و با بیش از ۴۵۰ شركت هواپیمایی قرا داد بست و ۱۰۰ میلیون بلیط هواپیما را به فروش رساند.

دفتر مركزی آژانس در منهتن نیویورك  واقع‌شده و همچنین دارای مراكز تماسی در لاس‌وگاس نوادا، كانادا، گورگان در اطراف دهلی‌نو  و پونه در ماهاراشترا است. CheapOair حدوداً ۲۰۰۰ نفر را تحت استخدام خود دارد كه 200 نفر از آن‌ها مهندسین هستند.

cheapoair-flights

پشتیبانی و خط مشی

تمركز اصلی CheapOair بر بلیط هواپیما هاست،‌ ولی با این حال بسته تور و سایر خدمات گردشگری را نیز ارائه می‌دهد. وب‌سایت،‌به مخاطبینش كمك می‌کند تا با جست‌وجوی حساب‌شده‌ای بین بانک‌های اطلاعاتی، قیمت‌های تخفیف خورده برای هر سفر را جست‌وجو كنند. علاوه بر وب‌سایت CheapOair، مخاطب‌های این آژانس می‌توانند از اپلیكیشن موبایل آن نیز استفاده كنند. خدمات مشتریان، جایگاه مهمی در آژانس مسافرتی CheapOair  دارد. این شركت هیچ یك از مراكز تماسش را برون‌سپاری نكرده است و تمامی اپراتورهای تلفن می‌توانند در قالب چت زنده تحت وب نیز به مشتریان سرویس‌دهی كنند. همان‌طور كه گفته شد، یكی از نقاط قوت CheapOair كه آن را از رقبایش متمایز می‌كند، پشتیبانی زنده تلفنی از مشتریان است. حدود ۸۰۰ خط تلفن، مشتریان را به پاسخ‌دهندگان در سرتاسر جهان متصل می‌کنند. اگرچه مدیران CheapOair می‌دانند كه اغلب كسانی كه تماس می‌گیرند از مشورت تلفنی رایگان پاسخ‌دهندگان برای برنامه‌ریزی سفرشان و دریافت اطلاعات مفید در این زمینه استفاده می‌کنند و بسیاری از تماس‌ها به خرید مسافر ختم نمی‌شود، با این حال همچنان این بخش از خدمات را پویا و زنده نگه‌داشته‌اند تا به‌عنوان یك مزیت رقابتی در رقابت با سایر آژانس‌های مسافرتی آنلاین به آن‌ها کمک كند.

بانک اطلاعاتی قوی

CheapOair زیرمجموعه آژانس مسافرتی Fareportal است كه از سال ۱۹۷۸ تأسیس شد و غیر از چیپو ایر، آژانس مسافرتی Onetravel هم زیرمجموعه آن محسوب می‌شود.

دسترسی به اطلاعات گسترده شركت مادر (Fareportal)، به چیپو ایر كمک می‌كند تا به مشتریانش تضمین بدهد كه بتوانند پایین‌ترین قیمت ممكن را پیدا كنند. فرآیند جست‌وجو،‌ انتخاب و ذخیره كردن رزرو بلیط هواپیما و هتل، به ساده‌ترین روش ممكن در این وب‌سایت امکان‌پذیر است. كاربران می‌توانند به‌سادگی قیمت‌های شركت‌های هواپیمایی مختلف را برای یک مسیر مشخص در cheapoair باهم مقایسه كنند.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري