خرید از سایت آمازون در ایام بلک فرایدی (black friday)
خرید از سایت آمازون در ایام بلک فرایدی (black friday)Reviewed by Mohammad on Nov 20Rating: 5.0آمازون بلک فرایدیخرید از آمازون نزدیک ایام تخفیف های بزرگ مثل بلک فرایدی،کریسمس

بلک فرایدی

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که به دنبال اعمال تخفیفی خوب برای خرید از آمازون هستید حتماً با ایام بلک فرایدی آشنا هستید. ایام بلک فرایدی زمانی است که فروشندگان جهت آماده شدن برای ورود به سال جدید اجناس خود را با اعمال تخفیفی نسبتا خوب به حراج می گذارند و این یک حراج همگانی است که در جهان مشهور است. ایام بلک فرایدی در ایران از 29 آبان الی 6 آذر ماه مخصوصا روز آخر یعنی 6 آذر می باشد که شما میتوانید در این روزها کالای مد نظر خود را بیابید و زمانی که تخفیف مناسب حال شما بر روی آن اعمال شد اقدام به خرید کنید تا لذت خریدی شیرین را تجربه کنید.

در این ایام بر روی چه کالاهایی تخفیف اعمال می شود و میزان این تخفیف چه مقدار است؟

تخفیف ایام بلک فرایدی تخفیفی همگانی است و بر روی تقریبا بر روی تمام کالاها اعمال میشود و تا 92% نیز می باشد.

خرید چه کالاهایی در بلک فرایدی بهتر است؟

خرید کالاهایی که قیمت آنها بالاست و وزن پایینی دارند برای خرید در این ایام بسیار مناسبند. مانند ساعت های مارک دار که تخفیف اعمال شده بر روی آنها در بعضی مواقع حتی بیش از 90% است. دیگر کالاهای مناسب خرید در این ایام عبارتند از: پوشاک، کفش، عینک، کیف و غیره.

حال برای خرید از سایت آمازون در ایام بلک فرایدی چه کاری باید انجام داد؟

در ابتدا لازم است شما کالای مد نظر خود را پیدا کنید. سپس تخمینی از قیمت ریالی کالا بیابید. برای یافتن مبلغ قابل پرداخت فرم درخواست استعلام قیمت خرید از سایت آمازون را پر کنید تا مبلغ قابل پرداخت با توجه به قیمت دلاری و هزینه ارسال از آمریکا به ایران محاسبه شود. سپس فرم استعلام قیمت برای شما ارسال میشود تا در صورت تمایل سفارش خود را برای خرید از صفحه سایر پرداخت ها کامل کنید تا خرید شما انجام شده و کالای شما ظرف مدت حداکثر 2 هفته پس از دریافت توسط دفتر آمریکای گروه ارزان سفر برای شما ارسال گردد.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري