سفر به کشور میزبان روسیه جام جهانی 2018
سفر به کشور میزبان روسیه جام جهانی 2018Reviewed by مدیر سایت on Jun 12Rating: 4.0

بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در کشور پهناور روسیه برگزار می‌شود.. این رویداد ورزشی بزرگ و جاذبه‌های توریستی دیگر این کشور باعث شده است که بسیاری از گردشگران برای گرفتن ویزای روسیه اقدام کنند. طبیعت و جاذبه تاریخی این کشور در کنار فراهم‌آوری مقدمات رویداد مهم برگزاری جام جهانی فوتبال بهانه ای شد که در مورد روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنیم، اگر مایل به دانستن اطلاعات در مورد این کشور هستید این نوشتار را بخوانید.

چیزهایی که باید در مورد روسیه قبل از سفر  بدانید!

روسیه با داشتن ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰کیلومتر مربع وسعت، بزرگترین کشور جهان نام گرفته است. از لحاظ جمعیت نیز جزو 9 کشور پر جمیعت دنیا محسوب می‌شود. این دارای زبان رسمی روسی است اما به  ۲۷ زبان رسمی دیگر نیز در جمهوری‌ها و مناطق خودگردان این کشور صحبت می‌شوددارای ۸۳ واحد فدرال از جمله ۲۱ جمهوری خودگردان می‌شود.واحد پول روسیه روبل نامیده می‌شود.

در مورد جاذبه‌های توریستی این کشور پهناور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: متروی مسکو، ساختمان‌های هفت خواهر، مجسمه مایاکوفسکی، مجسمه‌های لنین، میدان سرخ، موزه جنگ، پارک پیروزی، مقبره ولادیمیر لنین، مجموعه کرملین. دو شهر مسکو و سن پترزبورگ شهرهای بسیار زیبا با جاذبه‌های اکوتوریسمی هستند. پوشش گیاهی متنوع روسیه یکی از جاذبه‌های این کشور محسوب می‌شود. تپه واریف یا تپه گجشکها یکی از زیباترین جاذبه‌های آن است.
 رزرو هتل
بهترین زمان برای سفر به روسیه را ماه‌های جولای و آگوست می‌دانند، که هوای نسبتاً گرمی دارد. برای فصل سرما نیز روسیه دارای جاذبه‌های فراوانی است و زمستان‌های زیبایی دارد.
هتل‌های مجهز و دارای سرویس‌های مناسب، یک سفر به یادماندنی برای گردشگران به ارمغان می‌آورد. این هتل‌ها بیشتر در دو شهر سن پترزبورگ واقع شده اند. تورهای گردشگری برای بازدید از این کشور زیبا در حال حاضر در آژانس‌های گردشگری با قیمت‌های مناسب در دسترس است. برای رزرو هتل‌ها می‌توانید لینک خدمات رزرو هتل ارزان سفر استفاده کنید.

هتل در روسیه

همان‌طور که اشاره شد میزبانی جام جهانی در روسیه در چندین شهر از این کشور برگزار خواهد شد که می‌توانند جاذبه‌های زیادی را برای شهرهای برگزار کننده آن بر عهده داشته باشند. از جمله این شهرها می‌توان به شهرهای کالینینگراد، قازان، کراسنودار، مسکو، نیژنی نووگورود، روستوف-نا-دونو، سن پترزبورگ، سامارا، سارانسک، سوچی، ولگوگراد، یاروسلاول نام برد، که دارای وزرشگاه مجهزی هستند.

برای استفاده از تورهای روسیه و سایر خدمات مسافرتی همچون خرید بلیط هواپیما چارتر خارجی، بیمه مسافرتی، خرید بلیط قطارهای خارجی، خدمات وبگاه ارزان سفر را دنبال کنید.