سایت ebay
سایت ebayReviewed by مدیر سایت on Mar 16Rating: 5.0

سایت eBay به عنوان یک وب سایت معروف فروشگاه اینترنتی است که توسط آقای پیر امیدیار (Pierre M. Omidyar) درسن خوزه کالیفرنیا ( San Jose, California ) درسال 1995 راه اندازی شده است. روزانه میلیون ها کالا در هزاران دسته بندی برای فروش با قیمت های ثابت در سایت ebay وجود دارد. سایت ebay امکان خرید و فروش به صورت محلی و بین المللی در سرتاسر دنیا را فراهم کرده است؛ بازار آنلاین برای فروش  کالا و خدمات، خدمات پرداخت آنلاین و ارائه ارتباطات آنلاین با جوامع گوناگون .

سایت eBay هر روز میلیون ها نفر را در سطح محلی، ملی و بین المللی از طریق انواع وب سایت های که در تجارت، پرداخت و ارتباطات فعالیت دارند را هم سو می کند. همچنین شرکت ها را از طریق روش های گوناگون بین مشتریان متعدد خود کمک می کند.

مکانی برای خرید :

شما تقریبا می توانید هر چیزی را که نیاز دارید و یا می خواهید در بهترین حالت به صرفه بودن معامله که بهتر از آن چیزی که در مغازه های سنتی و یا حتی در فروشگاه های اینترنتی پیدا کنید، بخرید.اما احتیاط هم بکنید چون ممکن هست که معامله کالای جعلی درسایت ebay باشد.

مکانی برای فروش:

اندازه محصولات یا سرویس ها مهم نیست،سایت ebay دسته بندی کانال های مختلف برای فروش کالا دارد.دسترسی جهانی ebay باعث می شود که اقلام غیرمعمول که حتی در همسایگی ما مورد تقاضا نیست به راحتی قابل خرید باشند.

مکانی برای فروشگاه :

انواع زیادی از آیتم ها را در ebay برای حراج می توان پیدا کرد، بسیاری از افراد معتقدند که ebay یکی از بهترین مکان در دنیا برای فروشگاه مقایسه ای است.این اقلام شامل عکس ها،توصیفات دقیق وتجربه های صاحب کالا می باشد. ازآنجا که شما موارد مشابه زیادی درکنارهم درشرایط مختلف می بینید و دانستن کدام یک فروخته شده و یا برای فروش ضروری است،ebay به شما بینشی نسبت به ارزش بازار واقعی اغلب انواع کالاها درسراسر جهان می دهد.

وب سایت :

فروشگاه ebay،بدون ساختمان فیزیکی  درسن خوزه (San Jose) تاسیس شد اما انجام فعالیت های روزانه از شهرهای مختلف،خدمات ebay اساسا به صورت آنلاین می باشد، جدای از تحویل اقلام خریداری شده و فروخته شده هر شبکه دیگرازکسب وکارکه توسط سایت ebay مدیریت می شود.

مسئولیت اجتماعی :

ebay با استفاده از روش مدیریت کسب وکار،موانع خرید وفروش را کمترکرده است.این باعث یک آگاهی گسترده در سطح جهان به آن کسب وکار شده است. همچنین باعث پرورش فرصت های جدید اقتصادی به مناطق درحال توسعه و درک فرهنگی بین جمعیت های مختلف به ارمغان می آورد.

برای خرید از سایت ایبی کافی به این فرم مراجعه نمائید تا استعلام قیمت برای شما ارسال گردد.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري