آخرین پیش بینی رشد تجارت الکترونیک
آخرین پیش بینی رشد تجارت الکترونیکReviewed by ananayis on Aug 10Rating: 4.5پیش بینی رشد دور از انتظار تجارت الکترونیکبر اساس گزارش Forrester Research Inc.، فروش آنلاین در حال افزایش سود است و انتظار می رود که 17 درصد از کل فروش خرده فروشی ها را در پنج سال آینده از آن خود کند.

گزارش جدیدی از Forrester نشان می دهد که خریداران آمریکایی تقریبا 460 میلیارد دلار در سال 2017 صرف خرید آنلاین کرده اند. پیش بینی می شود که آمازون در سال های آینده بیشترین رشد تجارت الکترونیک را از آن خود خواهد کرد. تا سال 2022 تجارت الکترونیک 17% از فروش خرده فروشی ها را به خود اختصاص خواهد داد.

بر اساس گزارش Forrester Research Inc، فروش آنلاین در حال افزایش سود است و انتظار می رود که 17 درصد از کل فروش  خرده فروشی ها را در پنج سال آینده از آن خود کند.

جای تعجب نیست که انتظار می رود آمازون، شماره 1 در لیست 500 خرده فروش آنلاین برتر سال 2017، نقش مهمی در این رشد ایفا کند.

Forrester می نویسد که تجارت الکترونیک تا سال 2022، 17 درصد از فروش خرده فروشی را به خود اختصاص خواهد داد، Forrester  در آخرین پیش بینی خود این رقم را 12.9 درصد تا سال 2017، عنوان کرده بود.

سوزان وو، تحلیلگر پیشکسوت پیشرو ارشد پیش بنی بازار Forrester می نویسد: “83٪ بزرگسالان ایالات متحده آمریکا از آمازون در سال 2016 خرید آنلاین انجام داده اند، و 55٪ از آمازون به عنوان یک منبع پژوهشی استفاده می کنند. Forrester برآورد می کند که یک سوم هزینه های خرده فروشی (کل) از طریق خرید آنلاین به دست می آید، که نشان می دهد که بسیاری از خریداران از آمازون برای جست و جو وب قبل از خرید از جای دیگری استفاده می کنند.”

داده های Top500Guide.com همچنین نشان می دهد که آمازون نقش عمده ای در رشد فروش آنلاین دارد. در سال 2016، تمام خرده فروشانی که در لیست 1000 خرده فروش برتر آنلاین حضور داشتند، به طور متوسط سالانه 15.5 درصد در سال رشد کردند. با این وجود اگر آمازون را در نظر نگیریم، 999 خرده فروش دیگر 11.7 درصد در سال رشد کرده اند.