چگونه به صورت امن از Craigslist.org خرید کنیم؟
چگونه به صورت امن از Craigslist.org خرید کنیم؟Reviewed by ananayis on Aug 8Rating: 4.5چگونه به صورت امن از Craigslist.org خرید انجام دهیم؟این مقاله به شما راه هایی برای خرید امن در Craigslist.org پیشنهاد می دهد.

اگر به دنبال یک معامله ی خوب هستید Craigslist.org می تواند یک منبع عالی باشد. اگر قصد دارید به یک آگهی Craigslist.org پاسخ دهید، مهم است که اقدامات احتیاطی اولیه را انجام دهید. با روشی مناسب، می توانید یک معامله خوب داشته باشید و از کسانی که تلاش می کنند از شما سرقت کنند، دور بمانید.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist

1- از طریق روش های موجود، با مالک تماس بگیرید. از یک ایمیل غیر قابل ردیابی مانند Mailinator، GishPuppy یا غیره استفاده کنید تا اطلاعات خود را خصوصی نگه دارید.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-2

2- مراقب معامله های بزرگ باشید. اگر قیمتی که با شما مذاکره می کنند خیلی خوب است که درست باشد، به احتمال زیاد همین طور است. و ممکن است راهی باشد که شما را غارت کنند. اکثر مردم اقدامات احتیاطی زیادی را برای مقادیر پول کم انجام نمی دهند.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-3

3- درباره میزان اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید بسیار محتاط باشید. دادن اسم و شماره تلفن خود بدون اشکال است، اما از دادن آدرس خانه یا محل کار خود اجتناب کنید.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-4

4- یک مکان عمومی برای ملاقات انتخاب کنید. یک فست فود، یک کافی شاپ و یا فروشگاه همه مکان های قابل قبول است. هرگز، حتی اگر کسی بهانه ای آورد، به خانه یا محل کار به ویژه به تنهایی نروید.
اگر کسی برای شما بهانه ای آورد که چرا شما باید به آپارتمان یا خانه او بروید، تحت هیچ شرایطی موافقت نکنید. آنها ممکن است به شما بگویند که فرزندانشان در خانه هستند، آنها برای رانندگی خیلی جوان هستند، ماشینشان خراب شده است، یا بهانه های خلاقانه ی دیگر، با این وجود شما نباید هیچ بهانه ای را بپذیرید، شما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا این بهانه ها درست است ندارید. دزدان خوب دقیقا می دانند چه چیزی باید بگویند تا بتوانند گارد شما را پایین بیاورند تا با موقعیت های ناامن موافقت کنید.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-6

5- یک زمان را مشخص کنید. زمانی ترجیحا در طول روز انتخاب کنید، و یک دوست و یا یکی از اعضای خانواده همراه شما باشد. اطمینان حاصل کنید که اگر جواهر و یا یک مورد گران قیمت را خریداری می کنید همواره یک همراه داشته باشید. دزد شما را تنها در نظر می گیرد.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-7

6- همیشه تلفن همراه خود را بردارید. اگر یک مورد اورژانسی به وجود آمد، شما یک راه سریع برای تماس و درخواست کمک خواهید داشت.

Safely-Purchase-Something-from-Craigslist.org-8

7- قبل از اینکه با فروشنده ملاقات کنید به دستگاه خودپرداز بروید. شما نمیخواهید فردی که با او ملاقات می کنید، هنگامی که شما به بانک یا دستگاه خودپرداز مراجعه می کنید همراه شما باشد، این کار ممکن است خطرناک باشد. این احتمال هم وجود دارد که آنها با شخص دیگری که شما را دنبال می کند همکار کنند، در حالی که اولین فرد در موقعیت مکانی که در ابتدا ملاقات کرده اید، منتظر است.

8- با فروشنده در یک مکان عمومی ملاقات کنید و معامله را تکمیل کنید و اقلامی را که می خواهید خریداری کنید. ممکن است به نظر برسد این اقدامات احتیاطی بسیار زیاد است، اما برای حفظ امنیت ارزش دارد.