رکورد شکنی فروش آنلاین تعطیلات 2017
رکورد شکنی فروش آنلاین تعطیلات 2017Reviewed by ananayis on Nov 23Rating: 4.5رکورد شکنی فروش آنلاین تعطیلات 2017فروش آنلاین تعطیلات در 21 روز اول نوامبر نسبت به سال گذشته بیش از 17.9 درصد افزایش داشته است و هر روز در ماه جاری فروش آنلاین به بیش از 1 میلیارد دلار می رسد. و حتی روزهایی با فروش بیشتر آنلاین پیش رو است.

فروش آنلاین تعطیلات در 21 روز اول نوامبر نسبت به سال گذشته بیش از 17.9 درصد افزایش داشته است و هر روز در ماه جاری فروش آنلاین به بیش از 1 میلیارد دلار می رسد. و حتی روزهایی با فروش بیشتر آنلاین پیش رو است.

فصل تعطیلات 18 روز است که بیش از 2 میلیارد دلار فروش بیشتر در مقایسه با هشت سال گذشته خواهد بود. در سال 2016، 19 روز از 21 روز تا روز شکرگزاری، در خرده فروشی ها حداقل 1 میلیارد دلار فروخته شد.

طبق ادعای Adobe از ساعت 10 صبح تا اواسط روز چهارشنبه، فروش آنلاین در مجموع 220 میلیون دلار بود که در مقایسه با همان روز در سال گذشته 11.2 درصد افزایش داشته است.

بزرگترین روز فروش آنلاین پیش روست. ادوبی فروش 2.8 میلیارد دلاری در خرده فروشی در روز شکرگذاری، 5.0 میلیارد دلار در جمعه سیاه و 6.6 میلیارد دلار در روز دوشنبه سایبر را پیش بینی می کند.

بزرگترین روز فروش تا کنون دوشنبه 20 نوامبر با فروش 1.69 میلیارد دلار در فروش وب، یعنی 14.6 درصد بییشتراز سال گذشته بوده است. سه شنبه، فروش به ارزش 1.57 میلیارد دلار، افزایش 13.0٪ سالانه در سال، ادعا شده است.

برای مدت پنج روز بین شکرگزاری و روز دوشنبه، ادوبی پیش بینی می کند مصرف کنندگان 19.7 میلیارد دلار در سایت های خرده فروشی در ایالات متحده هزینه می کنند که افزایش 15.9٪ از سال گذشته خواهد بود.

فروش آنلاین تعطیلات

میکی مریکل، معاون کل بازاریابی و بینش، در Adobe، می گوید: “مصرف کنندگان موظفند منتظر آن لحظات خرید کلیدی باشند، و این سال استثنا نیست.” “ما شاهد رشد قابل توجهی در هزینه های آنلاین در این سال، حتی قبل از بیشترین تخفیف ها در روز جمعه سیاه بوده ایم؛ هر روز در ماه نوامبر یک روز میلیارد دلاری بوده است و ما پیش بینی می کنیم که حداقل دو روز خرید بیشتر از 2 میلیارد دلار داشته باشیم. این یک نقطه عطف باور نکردنی است. ”