رزرو هتل با بهترین قیمت
رزرو هتل با بهترین قیمتReviewed by ananayis on Aug 26Rating: 4.5رزرو هتلرزرو هتل

آیا می خواهید مطمئن شوید که رزرو هتل با بهترین قیمت را به دست آورده اید؟ مهمانان مختلف یک هتل مشخص در اتاق های مشابه ممکن است هزینه ی متفاوتی را پرداخت کنند. اطمینان حاصل کنید که بهترین قیمت را پرداخت می کنید.

بخش اول- از سایت های مخصوص سفر استفاده کنید.

رزرو هتل

1- از یک سایت سفر کمتر شناخته شده استفاده کنید. این سایت ها بهترین قیمت را ارائه می دهند. بسیاری از این سایت به شما این امکان را می دهند که همه چیز را که می خواهید را با بهترین قیمت پیدا کنید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-2

2- سایت های سفر معروف را هم بررسی کنید. مکان و تاریخ ورود و خروج را وارد کنید، و سپس نتایج را مرور کنید. شما اغلب می توانید نتایج را با امکانات رایگان، هزینه و رتبه بندی محدود کنید. متل ها و مسافرخانه ها اغلب ارزان تر از هتل ها هستند و صبحانه های رایگان باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.
سایت های مسافرتی بزرگ. شما همچنین می توانید تمام سایت های سفر اصلی را همزمان با سایت های مقایسه هتل مقایسه کنید. شما حتی می توانید هتل ها را در هر سایت با انتخاب کادر کنار هتل هایی که دوست دارید و سپس با کلیک بر روی دکمه “مقایسه” مقایسه کنید. به این ترتیب، شما می توانید سه هتل را در کنار هم در یک صفحه مشاهده کنید که همچنین می توانید این صفحه را برای بررسی های بعدی چاپ کنید. برخی از هتل ها شامل اینترنت رایگان، صبحانه و غیره می باشند که می توانید با استفاده از این ویژگی ها “مقایسه” کنید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-3

3- یکی از “موتورهای جستجوی هتل” را بررسی کنید. این سایت ها امروز بسیار محبوب هستند. آنها به شما اجازه می دهند بلافاصله صدها وب سایت مختلف سفر را جستجو کنید و سپس پایین ترین نرخ رزرو هتل را دریافت کنید. با استفاده از این موتورهای جستجو برای پیدا کردن و مرتب سازی نرخ های رزرو هتل می توانید زمان و پول را صرفه جویی کنید. فراموش نکنید که DealAngel را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که میزان هزینه ی رزرو هتل شما واقعا مقرون به صرفه است.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-4

4- برای استفاده از شرایط ویژه عضو باشگاه مشتریان شوید. این سایت ها می توانند قیمت های پایین تر ارائه دهند زیرا نرخ ها برای عموم مردم قابل دسترس نیستند. Vacationist یک سایت مخصوص اعضا است که فروش ویژه در هتل های لوکس در سراسر جهان را عرضه می کند. Hotel Engine یک سایت مخصوص اعضا است که نرخ تخفیف در هزاران هتل ارائه می دهد و ادعا می کند که قیمت های پایین تر از سایت های دیگر دارد. عضویت در هر دو باشگاه رایگان است.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-5

5- تا حد امکان انعطاف پذیر باشید. اگر در مورد تاریخ اقامت خود انعطاف پذیر هستید، روزهای مختلف هفته یا هفته دیگر را بررسی کنید.

بخش دوم- انتخاب هتل مناسب

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-6

1- قیمت و امکانات را در نظر بگیرید. اگر هتل صرفا مکانی برای اقامت باشد، می توانید یک متل یا مسافرخانه با صبحانه را انتخاب کنید، تا بتوانید به سرعت سفر خود را ادامه دهید. اگر برای دو یا چند روز در هتل با عزیزانتان اقامت داشته باشید، پرداخت هزینه بیشتر برای اقامت خوش را در نظر داشته باشید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-7

2- موقعیت مکانی هتل را در نظر بگیرید. گاهی اوقات باید هزینه بیشتری برای رزرو هتل نزدیک به مقصد خود پرداخت کنید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-8

3- تسهیلات رفاهی هتل را در نظر بگیرید. این شامل صبحانه رایگان، Wi-Fi، آسانسور، و استخر شنا است. اکثر اماکن صبحانه و Wi-Fi رایگان را ارائه می دهند، هر دو اقامت را راحت تر و کارآمد تر می کنند.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-9

4- سیاست لغو رزرو هتل را در نظر داشته باشید.

بخش سوم- بهترین قیمت را برای رزرو هتل پرداخت کنید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-10

1- به طور مستقیم به وب سایت هتل بروید. قیمت ها را در سایت هتل بررسی کنید. آیا آنها شرایط خاصی دارند؟ در سایت ثبت نام کند تا از شرایط ویژه از طریق ایمیل مطلع شوید. قیمت روزی که قصد سفر دارید را در نظر بگیرید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-11

2- با هتل به طور مستقیم تماس بگیرید و برای بهترین معامله با آنها مذاکره کنید.
به آنها بگویید که شما علاقه مند به گرفتن یک معامله خوب هستید. هنگامی که آنها قیمت را می گویند، پیشنهادات متقابل را ارائه دهید و در هنگام مذاکره سخت گیری کنید. اکثر هتل ها پس از ساعت 6 بعد از هر قیمت هادی خوبی پیشنهاد می دهند، اگر آنها تعداد زیادی اتاق خالی داشته باشند. در غیر این صورت درآمد آن اتاق ها از دست خواهد رفت. پس از 8:00 بعد از ظهر، شما ممکن است بتوانید 75٪ تخفیف به ویژه در هتل های کوچکتر و با مدیریت شخصی دریافت کنید.
از هر تخفیفی بپرسید. اکثر اماکن تبلیغ تخفیفات نمی کنند، اما اگر برای آن درخواست کنید به شما این تخفیفات را ارائه خواهند داد. انواع مختلفی از تخفیف وجود دارد، بنابراین ببینید اگر شما واجد شرایط آنها هستید:
• کارت های انجمن خودرو
• امتیازات بالا
• کارت های سرگرمی
• نرخ مسافرتی بازرگانی
• نرخ دولت / جانباز
• تخفیف برای رزرو بیش از یک اتاق و یا اقامت بیش از یک شب.
بررسی کنید آیا هتل با قیمت ارزان تر با کیفیت مشابه وجود دارد.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-12

3- اتاق خود را رزرو کنید. پس از جمع آوری جزئیات، می توانید اتاق خود را رزرو کنید و مطمئن باشید که بهترین نرخ ممکن را دریافت می کنید.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-13

4- با مسئول هتل مذاکره کنید. اگر مهمان پیاده هستید (به این معنی که هتل رزرو نکرده اید)، از کارکنان میز جلو استفاده کنید. به آنها بگویید که شما فقط به دنبال مکانی برای خواب هستید و از آنها بخواهید بهترین اتاقی را که می توانند به شما بدهند. احتمالا آنها قیمت تبلیغی خود را پایین می آورند تا شما را از خروج از هتل منصرف کنند. اکثر هتل ها مایل هستند نرخ های خود را با قیمت حدود 20 دلار تخفیف ارائه دهند. در چشم انداز کسب و کار، اجاره دادن یک اتاق برای 20 دلار کمتر از برنامه ریزی، بهتر از اتاق خالی است.

Get-the-Best-Deal-Booking-a-Hotel-14

5- درخواست ارتقاء اتاق را بدهید. اگر ظرفیت یک هتل تکمیل نباشد، شما اغلب می توانید یک اتاق ارتقا یافته، مانند اتاق گوشه ای، فقط با درخواست کردن دریافت کنید. این ممکن است پول را ذخیره ندهد، اما باعث می شود از پولی که پرداخت کرده اید نهایت استفاده را ببرید.