ریپورت نمره تافل iBT
ریپورت نمره تافل iBTReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

گرفتن نمرات تافل iBT

زمانی که نمرات خود را به دست آورید امتیازات شما در حساب ETS شما در دسترس خواهد بود. اینکه چقدر زود در دسترس خواهند بود بستگی به نحوه انجام آزمایش دارد:

در مرکز آزمون:

4 تا 8 روز پس از تاریخ آزمون شما

 

TOEFL iBT Home Edition :

  4 تا 8 روز پس از تاریخ آزمون شما

 

TOEFL iBT Paper Edition :

 11 تا 13 روز کاری پس از تاریخ آزمون شما

 

چگونه نمرات تافل ibt خود را بدست آورید؟

از طریق حساب ETS شما وقتی امتیازات شما در دسترس باشد، ایمیلی دریافت خواهید کرد و می توانید به صورت آنلاین به حساب خود دسترسی داشته باشید. امتیازات شما به مدت 2 سال معتبر است، بنابراین ممکن است بخواهید یک نسخه PDF از گزارش امتیاز خود را دانلود و چاپ کنید.
گزارش‌های نمره PDF 2روز پس از دریافت الکترونیکی نمرات خود از طریق حساب ETS آماده دانلود هستند، یا می‌توانید این فهرست تاریخ‌های گزارش نمره (PDF) را برای تاریخ در دسترس بودن تخمینی، برای آزمون‌هایی که در مرکز آزمون گرفته می‌شوند، مشاهده کنید. گزارش‌های امتیاز PDF در حال حاضر برای آزمون‌هایی که در سرزمین اصلی چین انجام می‌شوند در دسترس نیستند.
اگر در مورد گزارش نمره خود سوالی دارید، با خدمات تافل تماس بگیرید. توسط ایمیل اگر قبل از شرکت در آزمون، یک نسخه کاغذی از گزارش نمره خود را درخواست کرده باشید، 11 تا 15 روز پس از تاریخ آزمون یا زودتر بسته به نحوه شرکت در آزمون، پست خواهد شد. زمان تحویل بستگی به اداره پست محلی متفاوت خواهد بود. زمانی که دریافت کنندگان امتیاز نمرات شما را دریافت خواهند کرد اینکه دریافت کنندگان نمره تعیین شده شما چه زمانی نمرات شما را دریافت خواهند کرد بستگی به نحوه شرکت در آزمون و روش ارائه نمره آنها دارد
. برای اطلاعات بیشتر، به ارسال امتیازات خود مراجعه کنید. بازگرداندن نمرات و بررسی امتیازات می‌توانید نمرات خود را بازگردانید یا از طریق حساب ETS خود یا با تکمیل و بازگرداندن فرم مناسب درخواست بررسی امتیاز دهید.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه ریپورت نمره تافل TOEFL iBT به مبلغ  20 دلار 

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت ETS
  2. تاریخ آزمون تافل
  3. کد و نام دانشگاه مورد نظر (می توانید از لینک روبرو برای پیدا کردن کد دانشگاه استفاده نمائید: کلیک کنید!)
  4. کد و نام دانشکده در صورت لزوم

بیشتر بخوانید:  آموزش نحوه ریپورت آزمون تافل

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال

ریپورت نمره تافل

  • 0 ریال