پرداخت پی پال PayPal
پرداخت پی پال PayPalReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

پی‌پال چیست؟

پی‌پال یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین سامانه‌های پرداخت آنلاین در جهان است. این سامانه از سال ۱۹۹۸ شروع به کار کرده و در سال ۲۰۰۲ توسط شرکت eBay خریداری شد. اما اکنون پی‌پال مستقل از شرکت eBay فعالیت می‌کند.
با استفاده از پی‌پال، کاربران می‌توانند بدون نیاز به ارائه اطلاعات حساب بانکی، پرداخت‌های آنلاین خود را انجام دهند. همچنین فروشندگان و تجاران نیز می‌توانند از پی‌پال به عنوان روش پرداخت برای مشتریان خود استفاده کنند. پی‌پال در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا فعالیت دارد و به دلیل راحتی و امنیت بالای آن، محبوبیت زیادی بین کاربران برای انجام تراکنش‌های آنلاین دارد.

شما می توانید از طریق فرم سفارش در این صفحه همه سفارش های پرداخت با پی پال (PayPal) را ثبت کنید.

ارزان سفر کلیه پرداخت های پی پل وب سایت هایی که درگاه پی پال PayPal داشته باشند را انجام میدهد و به راحتی می توانید با استفاده اکانت های معتبر ما انجام دهید.

چنانچه در سایت مورد نظر پرداخت پی پال دارد و یا در صورتیکه پرداخت شما بصورت واریز به اکانت پی پال می باشد فرم زیر را با دقت پر نمائید.

پرداخت-پی-پال

روش های پرداخت با پی پال

پی‌پال به کاربران خود چندین روش پرداخت مختلف ارائه می‌دهد. در زیر، توضیح مختصری از این روش‌ها آمده است:

۱. پرداخت با استفاده از حساب پی‌پال: در این روش پرداخت، کاربر با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب پی‌پال خود می‌شود و می‌تواند پرداختی را از حساب خود انجام دهد.

۲. پرداخت با استفاده از کارت اعتباری: در این روش پرداخت، کاربران می‌توانند از طریق پی‌پال از کارت اعتباری خود برای پرداخت استفاده کنند.

۳. پرداخت با استفاده از کارت اعتباری بدون حساب پی‌پال: در این روش پرداخت، کاربران می‌توانند بدون داشتن حساب پی‌پال و فقط با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، پرداخت خود را انجام دهند.

۴. پرداخت با استفاده از اعتبار پی‌پال: اعتبار پی‌پال می‌تواند معادلی برای پول نقد باشد. کاربران می‌توانند به اعتبار پی‌پال خود پرداخت کنند و سپس از آن به عنوان روش پرداخت برای خریدهای آتی استفاده کنند.

در همه‌ی روش‌های پرداخت فوق، پی‌پال اطلاعات حساب کاربران را محافظت می‌کند و امنیت بالایی در پرداخت‌های آنلاین فراهم می کند.

 

نکات مهم در پرداخت پی پال

در صورتی سایت مربوطه جهت انجام سفارش نیاز به حساب کاربری دارد، حتماً قبل از ثبت سفارش، این کار را انجام دهید و در سایت مربوطه ایجاد نام کاربری (Username) و گذرواژه (Password) نمایید و آن را برای ما ارسال کنید.

دقت نمایید با توجه به تحریم بودن کشور ایران توسط پی پل، در این حالت در صفحه پرداخت هیچ نامی از کشور ایران، شهرهای ایران مثل تهران، یزد یا کیش، نام موسسه ها یا دانشگاه های ایرانی و هر اطلاعاتی که آن پرداخت را به ایران مرتبط کند در حساب کاربری (Account) شما نباید در وب سایت مربوطه وجود داشته باشد.

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین با پی پال PayPal

1- لینک مورد نظر می تواند لینک ثبت نام یک کنفرانس یا هر لینکی باشد که از طریق آن به دروازه پی پال پرداخت شما انجام می شود.

2- مبلغ مورد نظر شما برای پرداخت با پی پال

3- اکانت پی پال فرد/شرکت مورد نظر شما برای واریز وجه موردنظرتان به اکانت وی

هزینه ارزی محاسبه شده در قسمت وجه ریالی نمایش داده میشود.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال

کلمات کلیدی :

پی پال,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري