آمازون 10 کتاب برتر را برای بهار ۲۰۱۷ معرفی کرد
آمازون 10 کتاب برتر را برای بهار ۲۰۱۷ معرفی کردReviewed by مدیر سایت on Mar 18Rating: 4.0معرفی 10 کتاب برتر آمازون برای بهار 96

سایت فروش کتاب آماوزن اسامی 10 کتاب برتری را که در فصل بهار در دسترس علاقه‌مندان کتابخوانی قرار می‌دهد اعلام کرد.

 دبیران سایت آماوزن که هر ماه شاهد معرفی کتابهای زیادی در این سایت هستند، با یک نظرسنجی اسامی 10 کتاب برتری را که در فصل بهار در این سایت برای فروش عرضه می‌شود اعلام کردند.

این کتاب‌ها عبارتند از:

«در آب» نوشته پائولا هاوکینز
وقتی دو زن در نهایت در رودخانه‌ای محلی می‌میرند، گذشته تاریک دوباره به خاطره‌ها حمله می‌آورد. هواداران کتاب «دختر در قطار» نوشته این نویسنده بار دیگر شاهد انتشار کتابی پر از تعلیق و شگفتی توسط این نویسنده خواهند بود.   این رمان نیز مثل رمان قبلی وی که پرفروش‌ترین کتاب سال شد، سرشار از حس تعلیق روان‌شناسانه است.
جهت خرید کتاب از سایت آمازون : Into the Water

startup-amazon

«استارت‌آپ» نوشته دوری شفریر
این رمان سرگرم‌کننده و بامزه که نخستین رمان نوشته این نویسنده است، موفق شده تا جذابیت، جوانی، عشق، و جهان تکنولوژی را با هم ترکیب کند.
جهت خرید کتاب از سایت آمازون : Startup

«پیشگویی تیره» نوشته ریک ریوردان
دومین کتاب ریک ریودان از مجموعه «محنت‌های افلاطون» قطعا کتابی جالب و به اندازه کتاب اول آن خواندنی است. در این کتاب آپولو یا افلاطون که اکنون یک نوجوان بی‌دست و پاست، به تلاش‌های مستمری برای رستگاری دست می‌زند که با مقدار زیادی از شوق و شعف در طول راه همراه خواهد بود.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : The Trials of Apollo Book Two The Dark Prophecy

«قاتلان ماه گل: قاتلان اوسیج و تولد اف‌بی‌آی» نوشته دیوید گران
اثر تالیفی گران روایتی غیرداستانی درباره کنکاش در توطئه‌ای سرد و تعصبی است که به قتلی سیستماتیک در جامعه متشکل از اعضای هندی‌های پولدار استان اوسیج منجر شد و یکی از اولین تحقیقات بررسی قتل را در اف‌بی‌آی شکل داد.
جهت خرید کتاب از سایت آمازون : Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI

«امپراتوری در حال سقوط» نوشته جان اسکالزی
طرفداران داستان‌های علمی تخیلی مشتاقانه در انتظارند تا این کتاب جدید را که در حکم یک اپرای فضایی، مستعمرات انسانی پراکنده در جهان را دربرمی‌گیرد بخوانند. وقتی ارتباط‌های بین آن مستعمرات توسط تغییری فیزیکی تهدید می‌شود، سه جمع مستقل و مجزا به رقابتی با زمان دست می‌زنند تا بتوانند نسل انسان را حفظ کنند.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : The Collapsing Empire

«یکی از پسرها» نوشته دانیل ماگاریل
این رمان پرقدرت درباره دو برادر است که در جریان طلاقی در برابر مادرشان قرار می‌گیرند و این زمانی است که این طلاق پدر را به ورطه رفتارهای خشونت‌آمیز و غیرقابل پیش‌بینی می‌اندازد. این رمان برداشتی از پیوندهای خانوادگی و برادری است که در هر صفحه آن  خود را نشان می‌دهد.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : One of the Boys

«مقاومت‌ناپذیر: ظهور فناوری‌های اعتیادآور و کسب و کاری که از قلاب کردن ما حاصل می‌شود» نوشته آدام آلتر
گوشی موبایلتان الان کجاست؟ احتمالا اگر دقیقا در دستتان نباشد، همراه شماست. وسوسه‌ای که هرگز انسان را رها نمی‌کند و هم ما در معرض ابتلا به این اعتیاد قرار داریم. آدام آلتر در این کتاب در این باره صحبت می‌کند که چنین اعتیادی چگونه عمل می‌کند، و با تمرکز بر انفجار تکنولوژی، نقش آن را در به قلاب انداختن ما بررسی می‌کند.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : Irresistible: The Rise of Addictive Technology and the Business of Keeping Us Hooked

« قلب مردان» رمان نوشته نیکولاس باتلر
نویسنده مشهور “تفنگ ساچمهای Lovesongs در” را برمی گرداند با این رمان در مورد سه نسل از مردان، تشکیل شده توسط عقیده و سوء رفتارهای به طور یکسان، هر یک مهره در رشته مشترک خود را از تاریخ است.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : The Hearts of Men

«شهادت» نوشته اسکات تورو
این نویسنده یک تریلر قانونی سفت و سخت را به بازار می‌فرستد. بیل بوم دادستان پیشن کیندل کانتی به پرونده‌ای کشیده شده که نمی‌تواند آن را رد کند چون تنها شاهد آن با ارایه اطلاعاتی دلسرد کننده درباره کمپی از پناهندگان کولی‌ها وارد ماجرا ‌شده است و این دادستان تنها کسی است که می‌تواند همه چیز را روشن کند.
جهت خرید کتاب از سایت آمازون :  Testimony

«هر چیزی ممکن است» نوشته الیزابت استراوت
نویسنده برنده جایزه پولیتزر برای کتاب «اولیو کیتریج» و «اسم من لوسی بارتون است» شمار بزرگی از شخصیت‌های حاضر در یک شهر کوچک را گرد آورده تا با شیوه استادانه خودش به کنکاشی ژرف در مسایل روانشناسانه و احساسی آن‌ها بپردازد.

جهت خرید کتاب از سایت آمازون : Anything is Possible