تغییر زمان و یا مرکز آزمون GRE
تغییر زمان و یا مرکز آزمون GREReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating:

در صورت نیاز به تغییر زمان یا مکان برگزاری آزمون GRE، باید به سایت ETS (ets.org) مراجعه کرده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به بخش “My GRE Account” بروید و روی لینک “Change/View Registration” کلیک کنید.

در این صفحه، شما می‌توانید زمان و مکان برگزاری آزمون GRE را تغییر دهید. برای این منظور، باید به تقویم آزمون GRE دسترسی پیدا کنید و یک زمان و مکان دیگر را انتخاب کنید که با برنامه شما سازگار است.

پس از انتخاب زمان و مکان جدید، باید هزینه تغییر برگزاری آزمون GRE را پرداخت کنید. هزینه تغییر برگزاری آزمون GRE بر اساس مقصد و تاریخ تغییرات متفاوت است. پرداخت هزینه تغییر برگزاری آزمون GRE می‌تواند به وسیله کارت اعتباری، کارت بانکی، PayPal و یا بانکی انجام شود.

لازم به ذکر است که برای انجام تغییرات در زمان یا مکان برگزاری آزمون GRE باید حداقل 4 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون اقدام کنید. همچنین، برای تغییر تاریخ یا مکان برگزاری آزمون GRE در مواردی که مهلت 4 روزه گذشته است، باید با مرکز خدمات مشتری ETS تماس بگیرید و درخواست تغییر را ارائه دهید.

 

اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه تغییر تاریخ/مرکز آزمون جی آر ای جنرال کامپیوتری GRE General CBT Reschedule معادل 5۰ دلار

  1. نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به اکانت شما در سایت لینک
  2. شماره تأییدیه آزمون فعلی
  3. تاریخ آزمون فعلی
  4. نام کشور و شهر محل آزمون جدید
  5. نام و کد مرکز آزمون جدید
  6. تاریخ آزمون جدید
  7. نام و نام خانوادگی به انگلیسی

تغییر زمان یا مرکز آزمون جی آر ایهزینه کل محاسبه شده را در این فرم ، در قسمت وجه ریالی محاسبه شده وارد کنید.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال

تغییر زمان یا مرکز آزمون جی آر ای

  • 0 ریال