درخواست میزبان در couchsurfing
درخواست میزبان در couchsurfingReviewed by ananayis on Aug 20Rating: 4.5درخواست میزبان در Couchsurfing درخواست میزبان در Couchsurfing

سایت Couchsurfing یک راه عالی برای به دست آوردن یک اتاق رایگان برای اقامت است اگر شما فقط نیاز به یک محل برای خواب برای یک یا دو شب دارید. باید درخواست میزبان در couchsurfing ثبت کنید.

درخواست میزبان در couchsurfing

1- حساب کاربری Couchsurfing خود را ایجاد کرده و مشخصات Couchsurfing خود را تکمیل کنید. این کار را باید قبل از این که درخواست میزبان در couchsurfing بدهید، انجام دهید. اگر مشکلی ندارید از تصاویر خودتان استفاده کنید. درخواست Couchsurfing باید شخصی باشد.

Write-a-Couchsurfing-Request-2

2- وارد سایت Couchsurfing شوید و روی دکمه couch کلیک کنید. این گزینه در کنار نام شما در سمت چپ بالا قرار دارد.

Write-a-Couchsurfing-Request-3

3- روی دکمه آبی “Continue” کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به سفر نمایش داده شود. این اطلاعات عبارتند از: “کجا می خواهید بروید؟” که شامل مکان، و تاریخ “رسیدن” و “ترک” می شود.

Write-a-Couchsurfing-Request-4

4- پس از تکمیل جزئیات شخصی روی «ادامه» دوباره ضربه بزنید. سپس توضیحاتی در مورد این که چرا شما مسافرت می کنید و تعداد افرادی که در حال آمدن با شما هستند، پرسیده می شود.

Write-a-Couchsurfing-Request-5

5- خاص باشید. مشخص کنید که به چه علت قصد سفر به آن نقطه را دارید. به میزبان احتمالی خود در مورد خودتان توضیحاتی بدهید. اگر با کسی سفر می کنید، در مورد آن بسیار واضح توضیح دهید.

Write-a-Couchsurfing-Request-6

6- زمانی که خواهید رسید را مشخص کنید، یا اگر برنامه ی شما هنوز کاملا مشخص نشده است، راجع به زمان احتمالی توضیح دهید.

Write-a-Couchsurfing-Request-7

7- مشخصات میزبان آینده خود را بخوانید. علایق مشترک بین خودتان را بررسی کنید. هدف از ایجاد دوستی های جدید را مطالعه کنید و شما احتمال بسیار بیشتری برای ارتباط خواهید داشت.

Write-a-Couchsurfing-Request-8

8- اگر برنامه مسافرت شما تغییر کرد یا ورود شما به تأخیر افتاد، حتما به میزبان اطلاع دهید. اکثر میزبان هنگامی که در یک پیام به آن ها اطلاع دهید که سفرتان به تاخیر افتاده است شما را بهتر درک کرده اند نسبت به اینکه پس از چند روز آن ها را دار جریان بگذارید.