ما کدام پرداخت های پی پال را انجام میدهیم
ما کدام پرداخت های پی پال را انجام میدهیمReviewed by مدیر سایت on Dec 13Rating: 5.0ما کدام پرداخت های پی پال را انجام میدهیمما کدام پرداخت های پی پال را انجام میدهیم

برای اینکه پرداخت های مربوط به پی پال که در سایت cheapsafar.com ثبت میکنید با موفقیت انجام شود باید به مجموعه ای از نکات زیر توجه کنید:

الف: اگر نوع سفارش شما از نوع پرداخت با پی پال باشد:

 1. برای این منظور در اکثر موارد شما در سایت مورد نظر باید اکانت داشته باشید.
 2. حتما قبل از پرداخت یک مرتبه تا مرحله پرداخت با پی پال در اکانت خودبروید تا از فعال بودن لینک پی پال مطمئن شوید.
 3. توجه داشته باشید که لینک پرداخت با پی پال به آی پی ایران حساس می باشد و حتما باید از برنامه های تغییر دهنده آی پی استفاده کنید.
 4. در اکانت خود هیچ گونه نام و نشانی از مولفه هایی که نشان میدهد اکانت شخص مورد نظر از ایران می باشد نباید باشد.
 5. حدالامکان قبل از ثبت سفارش آدرس مربوط به اکانت خود را از ایران به یک کشور دیگر تغییر دهید.
 6. شماره تماس خود را تغییر دهید تا پیش شماره ی 0098 یا 98+ در آن وجود نداشته باشد.
 7. ترجیحا از آدرس های امارات استفاده کنید.
 8. اگر سایتی که قصد خرید از آن را دارید قرار است کالایی را برای شما در ایران بفرستد پی پال آن خرید را تشخیص داده و پرداخت انجام نمیشود.
 9. در مواردی که پرداخت فقط با پی پال وجود دارد و کالا هم باید خرید شود، لازم است شما از قبل با فروشنده مکاتبه کنید و به یک توافق برسید که شما آدرس خود را به یک کشور که توسط پی پال تحریم نیست تغییر دهید و بعد از پرداخت به آدرسی که برای ایران با آن با توافق رسیده اید ارسال کند.
 10. در صورتی که فروشنده این توافق را قبول نکرد، شما میتوانید خرید خود و تحویل کالا را به cheapsafar واگذار کنید که تعرفه ی پرداختی برای این گونه موارد متفاوت است و نیاز به استعلام از سوی ما است.
 11. برای پرداخت های پی پال که در ازای آن سایت ارائه خدماتی از نوع ارسال لینک دانلود، فروش اشتراک و … میکند با تغییر آدرس پستی و شماره تماس هیچ گونه مشکلی برای استفاده از خدمات پیش نمی آید.
 12. رسیدی که از سوی ما برای پرداخت های پی پال، به شما ارائه می شود، پرینت پرداختی است که از حساب پی پال خود برای شما ارسال میگردد، همچنین اگر پس از پرداخت خود سایت نیز رسیدی مبنی بر پرداخت ارائه نمود برای شما به صورت فایل پی دی اف ارسال می گردد.

ب: اگر سفارش شما از نوع ارسال وجه از طریق حساب پی پال باشد:

 1. برای ارسال وجه از این طریق، حتما باید اکانت پی پال فرد مورد نظر را داشته باشید. این اکانت به صورت آدرس ایمیل می باشد.
 2. شما ارسال وجه را بر اساس هر نوع ارزی که نیاز باشد میتوانید انجام دهید و لزوما نباید نوع ارز دلار یا یورو باشد.
 3. در مورد انواع ارزی که قصد ارسال آن را دارید اما در محاسبه گر ما وجود ندارد، جهت استعلام قیمت میتوانید با تیم پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
 4. چنان چه دریافت کننده وجه تعداد دفعات دریافتیش کمنر از 100 بار باشد، پی پال مبلغی در حدود 3 تا 5 درصد را به عنوان کارمزد از دریافت کننده وجه کسر میکند؛ درنتیجه اگر نیاز دارید تا مبلغی دقیق به حساب دریافت کننده وجه ارسال گردد قبل از ارسال، مقدار دقیق را از دریافت کننده استعلام بگیرید.
 5. برای ارسال مبالغ بالای 100 دلار چنانچه دریافت کننده شخص باشد و شرکت یا کمپانی خاصی نباشد، مدارک شناسایی از قبیل تصویر کارت شناسایی و کارت شتابی که با آن در سایت ما ثبت سفارش صورت گرفته باید ارسال گردد. (حسب دستور پلیس فتا)
 6. چنانچه اکانت دریافت کننده وریفای (verify) یا به کارتی لینک نشده باشد، در بسیاری از موارد امکان برداشت یا پرداخت با بالانس پی پال وجود ندارد تا زمانی که مراحل وریفای کردن حساب طی شود.
 7. اگر اکانت دریافت کننده از نوع معمولی باشد امکان دریافت مبالغ در مقادیر بالا وجود ندارد و پی پال به این گونه تراکنش ها حساسیت نشان میدهد.
 8. در تمام موارد مربوط به ارسال وجوه، تیم Cheapsafar هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت دوباره ندارد و با ارائه رسید از پرینت حساب خود در مورد ارسال وجه به حساب مورد نظر مشتری تمام حق را از مشتری نسبت به پرداخت دوباره یا عودت وجه از خود سلب میکند. تنها در صورتی که اکانت وارد شده از سوی تیم پرداختی با اکانت ارسالی توسط مشتری یکسان نباشد، در سریعتذین زمان ممکن پرداخت مجدد انجام می شود.

ج: پرداخت های پی پال که تیم cheapsafar انجام نمیدهد:

 1. تمام پرداخت هایی که مربوط به عضویت در شبکه ها و سایتهای ضد اخلاقی و مستحجن بوده و با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد.
 2. تمام پرداخت های پی پال که مربوط به سایت های شرط بندی می باشد.
 3. تمام پرداخت هایی که برای خرید و یا گرفتن اشتراک برنامه ها و سایتهایی که تغییر دهنده آی پی ایران می باشد.

به طور کلی چنان چه برای پرداخت های پی پال خود تمام نکات مطرح شده در بندهای بالا را در نظر بگیرید هیچ گونه محدودیت دیگری برای پرداخت شما وجود ندارد و میتوانید از طریق ثبت سفارش در قسمت پرداخت پی پال از طریق این لینک پرداخت خود را به راحتی انجام دهید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري