بدون دریافت ویزا به گرجستان سفر کنید
بدون دریافت ویزا به گرجستان سفر کنیدReviewed by مدیر سایت on Mar 13Rating: 5.0سفر به گرجستان بدون ویزا

معاون وزیر امور خارجه گرجستان ضمن اظهار علاقه و آمادگی کشورش برای گسترش همکاری با ایران، از اجرای رژیم لغو روادید برای اتباع ایرانی به عنوان اولین گام برای گسترش همکاری با ایران نام برد و گفت: اکنون ایرانیان می توانند بدون دریافت ویزا به گرجستان سفر کنند.

آن طور که خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند، داویت جالانمانیا، معاون وزیر امور خارجه گرجستان، در دیدار با ابراهیم رحیم‌پور، معاون وزیر امور خارجه ایران، نسبت به گسترش بیش از پیش روابط دو کشور در دوره پساتحریم اظهار علاقه کرد و بر آمادگی کشورش برای افزایش همکاری‌ها با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌های مورد علاقه تأکید کرد.

قبل از این تفاهم هزینه ویزای گرجستان برای هر نفر برابر با 20.5 دلار آمریکا است که 20 دلار آن هزینه خود ویزا و 0.5 دلار آن مربوط به 2 درصد هزینه خدمات بانکی گرجستان است که بایستی پرداخت کنید.

معاون وزیر امور خارجه گرجستان در این دیدار گفت: دولت گرجستان در اولین گام رژیم لغو روادید برای اتباع ایرانی را به اجرا گذاشت و اکنون ایرانیان می توانند بدون دریافت ویزا به گرجستان سفر کنند. پس از لغو تحریم‌ها به کلیه موسسات مالی، بانکی و حقوقی در گرجستان اعلام شده که هیچ مانعی برای همکاری با ایران وجود ندارد.

او سپس تاکید کرد: در بحث ترانزیت و  حمل و نقل ترکیبی و چند جانبه به ویژه در مسیر کریدور خلیج فارس،دریای سیاه از مسیرهای ایران، آذربایجان، گرجستان،دریای سیاه و ایران، ارمنستان، گرجستان و دریای سیاه کاملا آماده همکاری هستیم.

جالانمانیا همچنین با اشاره به یادداشت تفاهم امضا شده میان وزرای نیرو و انرژی ایران، گرجستان، ارمنستان و روسیه از شکل‌گیری همکاری برای تبادل چندجانبه برق بین کشورهای منطقه سخن گفت و بر علاقه‌مندی کشورش به گسترش همکاری با ایران در زمینه حامل‌های انرژی به ویژه انتقال گاز به بازارهای مورد نظر تاکید کرد.

جهت آموزش تصویری نحوه پر کردن فرم ویزا برای گرجستان و همچنین نکات هنگام اخذ ویزای گرجستان و سفر به این کشور به این لینک مراجعه کنید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري