ویزا کارت ارائه‌کننده اختصاصی خدمات پرداخت بازی‌های المپیک
ویزا کارت ارائه‌کننده اختصاصی خدمات پرداخت بازی‌های المپیکReviewed by مدیر سایت on Jun 7Rating: 5.0سنگ تمام ویزا کارت برای ریو

شرکت ویزا کارت به‌عنوان ارائه‌کننده اختصاصی خدمات پرداخت برای بازی‌های المپیک است که این روزها در حال ایجاد و مدیریت کل زیرساخت سیستم پرداخت در تمام محل‌های برگزاری المپیک ریو از قبیل ورزشگاه‌ها، مراکز خبری، پایانه‌های فروش، دهکده المپیک و فروشگاه‌های المپیکی است.

visa-rio-olympic-games-2016
شرکت ویزا کارت امسال ۴ هزار کارت‌خوان و هم‌چنین ۱۱ دستگاه خودپرداز را با همکاری شرکت برادِسکو (Bradesco) در محل برگزاری بازی‌های المپیک نصب خواهد کرد. ویزا امسال با تمرکز بر روش‌های نوین پرداخت مانند فناوری‌های پوشیدنی و تلفن همراه، امیدوار است استفاده بیشتری از فناوری‌های نوین داشته باشد. جیم مک کارتی، مدیر اجرایی بخش نوآوری و همکاری‌های راهبردی در ویزا‌کارت می‌گوید: «همان‌طور که برای بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ آماده می‌شویم، شرکت ویزا در حال متحول کردن روش‌های پرداخت برای دوستداران ورزش است؛ به‌طوری‌که افراد بتوانند در هر زمان و هر مکان از پرداخت با روش موردعلاقه خود استفاده کنند.»

خدمات ویزا کارت گروه ارزان سفر :

شما مشتریان گرامی هم می توانید از طریق لینک های زیر نسبت به تهیه ویزا‌کارت اقدام نمائید و از خدمات ویزا کارت در سراسر دنیا استفاده نمائید.

خرید ویزا کارت در ایران             صدور ویزا کارت پریمیوم

تخمین زده می‌شود که بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر مسافر از کشورهای مختلف به برزیل بیایند تا از نزدیک بازی‌های المپیک را دنبال کنند. در المپیک قبلی که در لندن برگزارشده بود هر مسافر به‌طور متوسط ۱۸۳۰ دلار در آن کشور هزینه کرده بود. این عدد دو برابر عددی است که توریست‌های معمولی در لندن هزینه می‌کنند. بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از نزدیک به ۲۰۰ کشور جهان در این رویداد حضور خواهند داشت. امسال ویزا تلاش کرده استفاده بهتری از تلفن همراه کند.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري