آموزش تصویری تغییر زمان یا مکان آزمون تافل

جهت تغییر زمان یا مکان آزمون تافل از طریق این لینک اقدام نمائید.

مهلت تغییر زمان یا مکان آزمون تافل iBT تا سه روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون است.

برای تغییر زمان یا مکان آزمون ابتدا وارد سایت مربوطه به آدرس www.ets.org شوید و با شناسیه کاربری و رمز عبورتان وارد حساب کاربری شوید.

در قسمت مشاهده سفارشات (view order(s)) سفارشات خود را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. بر روی شماره سفارش خود (Registration No) که با فلش مشخص شده، کلیک کنید تا قادر به تغییراتی در آزمون مد نظر باشید.

ibt-reschedule

پس از کلیک بر روی گزینه بالا به صفحه ای مشابه تصویر پایین وارد می شوید که در آن موارد مربوط به آزمون مشخص شده است.
در این صفحه بر روی گزینه تغییرات (Modify) کلیک کنید تا قادر به تغییر مشخصات آزمون خود باشید.

ibt-reschedule1

پس از کلیک بر روی گزینه مشخص شده وارد صفحه تغییرات مطابق شکل زیر می شوید. در اینجا اخطاری درباره تغییر زمان و مکان آزمون داده می شود. بر روی گزینه ادامه (Continue) کلیک کنید.

ibt-reschedule2

در ادامه روند بالا وارد صفحه تغییرات می شوید که مشابه تصویر پایین است. در ابتدا کشوری که تمایل به امتحان در آن را دارید (گزینه مشخص شده اول) مشخص میکنید. توجه داشته باشید که پس از تعیین کشور گزینه تعیین شهر نیز فعال می شود که از آنجا باید شهر مورد نظر را انتخاب کنید. گزینه دوم تاریخ شروع و گزینه سوم تاریخ خاتمه آزمون را مشخص می کند. پس از تعیین این موارد بر روی گزینه یافتن (Search) کلیک کنید تا مواردی که با خواسته شما مطابقت دارد نمایش دهد.

ibt-reschedule3

در ادامه موارد منطبق بر درخواست شما مانند تصویر پایین به نمایش در می آید. برای تغییر زمان و مکان آزمون خود یکی از موارد نشان داده شده را انتخاب کنید تا به مرحله بعد بروید.

ibt-reschedule4
در مرحله بعد که همانند تصویر پایین است هزینه تغییر زمان و مکان محاسبه شده و به نمایش در می آید در صورت موافقت با انتخاب گزینه ادامه (Continue) به مرحله بعد وارد می شوید.

ibt-reschedule5

در این مرحله روش پرداخت هزینه را تعیین می شود که ما از گزینه اول یعنی پرداخت با کارتهای اعتباری را انتخاب میکنیم.

ibt-reschedule6

و در نهایت با وارد کردن مشخصات کارت در صفحه بعدی که مشابه تصویر پایین است پرداخت انجام شده و تغییر شما ثبت می گردد. توجه داشته باشید که پرکردن مواردی که مشخص شده است الزامی است.

ibt-reschedule7

کلمات کلیدی :

پی پال,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري