خرید از ebay : راهنمای تصویری سفارش کالا از سایت ای بی
خرید از ebay : راهنمای تصویری سفارش کالا از سایت ای بیReviewed by مدیر سایت on Feb 11Rating: 5.0راهنمای خرید کالا از سایت ebay

ابتدا وارد سایت http://www.ebay.com شوید.
درقسمت نوار بالای سایت تعدادی کالا دسته بندی شده اند مثل ماشین ها، مد، وسایل ورزشی، اسباب بازی و… که شما باتوجه به نیاز خود دسته طبقه بندی شده را انتخاب می کنید و به صفحه ای می روید که اجناس آن دسته را به همراه قیمت برای مشتریان معرفی می کند.
 step1-buy-ebay-iran

برای مثال ما دسته مد وساعت را انتخاب کردیم.

 step2-buy-ebay-iran

درسایت Ebay کالاهایی هستند که شامل تخفیف می شوند، پس در انتخاب کالا می توانید به این نکته نیز توجه کنید.
 step3-buy-ebay-iran

درسایت ebay کالاهایی نیز وجود دارند که دست دوم هستند. برای پیدا کردن این نوع کالاها می توانید در کادر جستجو سایت ebay عبارت used goods را سرچ کنید، لیستی از کالاهای دسته دوم را می آورد.
 step4-buy-ebay-iran
ممکن است شما کالایی را انتخاب کنید که در مشخصاتش used نوشته شده و نشان از دست دوم بودن آن است.
 step5-buy-ebay-iran

همچنین برای پیداکردن کالاهای مزایده عبارت bid goods را کادر جستجو سایت ebay را سرچ کنید، لیستی از کالاهای مزایده را خواهید دید.
 step6-buy-ebay-iran
مشخصه کالاهای مزایده در عکس زیر مشخص است. درصورت خرید ازطریق مزایده بعد از مطالعه مقاله نحوه شرکت در مزایده مراحل بعدی را انجام بدهید.
 step7-buy-ebay-iran
پس از انتخاب کالا و بررسی  قیمت و موارد دیگر مثل رنگ و وزن و غیره … به سایت ارزان سفر مراجعه کنید و فرم خرید ازسایت ebay را تکمیل نمائید.
 step8-buy-ebay-iran
اطلاعات مورد نیاز را مثل نام و نام خانوادگی، ایمیل وشماره تماس را کامل کنید.
درقسمت لینک ها، لینک کالا را از قسمت تولبار کپی و درقسمت لینک ها  در فرم خرید past کنید.
 step9-buy-ebay-iran

اگر کالای شما بیشتر از یک عدد باشد، بعد ازوارد کردن لینک اول دکمه enter کیبورد را بزنید و لینک بعدی را وارد کنید. بقیه کادرها را هم کامل کنید،در قسمت توضیحات، توضیحاتی مثل تعداد و رنگ را می توانید وارد کنید. تیک گزینه پذیرش قوانین را بزنید و در نهایت بردکمه ثبت سفارش کلیک کنید تا ایمیل برای ما ارسال شود.
همکاران ما کالای مورد نظر شما را از لحاظ وزن و قیمت بررسی می کنند و رسید استعلام قیمت برای شما صادر می شود.در نظر داشته باشید به دلیل اینکه سایت ebay ارسال به ایران ندارد، شرکت ارزان سفر به ازای هر کیلو بار 40 دلار هزینه ارسال بار دریافت میکند و همچنین ممکن است خود کالا هزینه ارسال یا shiping به دفتر ما در آمریکا داشته باشد، که دراین صورت کنار قیمت کالا در خودسایت هزینه ارسال نشان داده می شود که در رسید استعلام لحاظ می شود. درصورت تایید شما، از لینک پرداخت از همان صفحه فرم خرید از سایت ebay، هزینه برآورد شده را بپردازید تا کالای مورد نظر شما توسط ما از سایت ebay خریداری شود.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري