TripAdvisor چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟
TripAdvisor چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟Reviewed by ananayis on Aug 19Rating: 4.5TripAdvisor چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟TripAdvisor چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

تا کنون فکر کرده اید که برای سفر به نقاط مختلف جهان چه اقداماتی باید انجام دهید؟ به سفر به خارج از کشور و فراهم کردن تمام وسایل مورد نیاز باری اقامت و آسایش فکر کرده اید؟ در مورد پیدا کردن یک پرواز ارزان چطور؟ TripAdvisor.com مکانی برای پیدا کردن همه این موارد است. این که سفر شما فقط یک شب اقامت در یک روستای کوچک در انگلستان است، یا یک سفر دریایی 14 روزه در اقیانوس اطلس است، TripAdvisor.com تمام موارد را پوشش خواهد داد.

قسمت اول- ایجاد یک حساب کاربری.

Use-Tripadvisor.com-1

1- به وب سایت رسمی TripAdvisor بروید. این وب سایت در اکثر کشورها در دسترس است.

Use-Tripadvisor.com-2

2- روی «ورود به سیستم» کلیک کنید که در سمت مرکز و راست صفحه است.

Use-Tripadvisor.com-3

3- روی گزینه ی “ورود رایگان” کلیک کنید.

Use-Tripadvisor.com-4

4- برای پیوستن جزئیات خواسته شده را کامل کنید. شامل آدرس ایمیل شما، رمز عبور شخصی برای ورود به حساب کاربری، نام و نام خانوادگی شما (محرمانه نگهداری می شود)، نحوه نمایش نام شما و شهری که در آن اقامت دارید. شما همچنین می توانید گزینه های “ورود من با این رایانه را به یاد داشته باش”، و “بله، لطفا در مورد پیشنهادات ویژه، پیشنهادات و ویژگی های جدید در TripAdvisor به من اطلاع دهید.” شما می توانید از این به روز رسانی ها در هر زمان استفاده کنید.

Use-Tripadvisor.com-5

5- نوع مسافرتتان را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید می توانید روی”Skip” در سمت پایین گزینه ها کلیک کنید.

Use-Tripadvisor.com-6

6- انجام شد! حالا شما می توانید یک سفر کامل در هر کجا که می خواهید بروید را برنامه ریزی کنید!

قسمت دوم- نظر خود را ثبت کنید.

Use-Tripadvisor.com-7

1- روی گزینه ی “نوشتن یک نقد” کلیک کنید. یک گزینه با عنوان: “برای مکانی که قبلا مشاهده کردید یک نظر ثبت کنید.” وجود دارد روی آن کلیک کنید.

Use-Tripadvisor.com-8

2- انتخاب کنید که آیا برای یک هتل، تعطیلات آخر هفته، جاذبه توریستی یا یک رستوران نظر ثبت می کنید. برای نمونه، ما یک هتل را بررسی خواهیم کرد. لطفا صادقانه و با احترام با این واقعیت که شما باید مکانی را که برای آن نظر ثبت می کنید خودتان شخصا دیده باشید، توجه کنید.

Use-Tripadvisor.com-9

3- نام یک هتل را وارد کنید. پیشنهاداتی به شما نشان داده خواهد شد.

Use-Tripadvisor.com-10

4- اطلاعات مربوط به محل، از جمله رتبه بندی ملک، عنوان بازبینی و موارد دیگر را کامل کنید. شما به یک صفحه هدایت می شوید که می توانید این اطلاعات را پر کنید. از آن لذت ببرید.

 


برچسب :