شفاف سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی و رزرو هتل
شفاف سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی و رزرو هتلReviewed by مدیر سایت on Aug 17Rating: 5.0خرید بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل

بسیاری از مسافران پروازهای خارجی، بلیط خود را از آژانس‌های مسافرتی می‌خرند، چرا که با سایر شیوه‌های خرید بلیط هواپیما آشنایی ندارند.

فرایند حضوری و یا تلفنی خرید بلیط پروازهای خارجی با وجود تنوع ایرلاین‌های خارجی و داخلی، کار خسته‌کننده‌ای است، چرا که در این شیوه‌ی خرید، از بین شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در ایران، ممکن است تنها اطلاعات پرواز چهار یا پنج ایرلاین به مسافر پیشنهاد شود و مجبور باشد از بین گزینه‌های محدود، یکی را انتخاب کند که ممکن است با شرایط او همخوانی و چه بسا با بودجه‌‌اش هم سنخیتی نداشته باشد.

جهت خرید بلیط پروازهای خارجی بدون واسطه و مستقیم از ایرلاین های خارجی به این لینک مراجعه نمائید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سایت های خرید بلیط هواپیما خارجی به این لینک مراجعه نمائید.

International-flight-tickets

بسیاری از مسافران در حالی از امکان خرید آنلاین بلیط پروازهای خارجی بی‌خبر هستند که با خرید این بلیط‌ ها از سامانه‌های معتبر، این امکان برای آن‌ها فراهم می‌شود تا از بین گزینه‌هایی همچون ایرلاین، قیمت، تاریخ و ساعت، بلیط خود را از میان پیشنهادهای متنوع انتخاب و از همه مهم‌تر به صورت تمام آنلاین خریداری و مبلغ خود را به ریال و با استفاده از کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.

گروه ارزان سفر فعال حوزه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل برای اولین بار در کشور این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا بتوانند بی‌واسطه و مستقیم بلیط پرواز خارجی را به هر مقصدی در جهان، از بین گزینه های متعدد ایرلاین‌های معتبر داخلی و خارجی انتخاب و مبلغ  آن را با استفاده کارت‌های شتاب بانکی پرداخت کنند.

شفاف‌سازي قيمت بليط پرواز يکي از مهم‌ترین ویژگی‌های فضای آنلاین است، چرا که در خرید تمام آنلاین مسافر می‌تواند قیمت واقعی بلیط پروازهای مقاصد خارجی خطوط هوایی داخلی و خارجی را مشاهده، مقایسه و انتخاب کند. در حالیکه در خرید حضوری و یا تلفنی به دلیل محدود بودن دسترسی آژانس‌ها به ایرلاین‌های موجود، تصمیم‌گیری مسافر با محدودیت همراه خواهد بود.

همچنین برای رزرو هتل خارجی به این لینک مراجعه نمائید.

متاسفانه تخلفات و اشتباهات صدور بلیط خارجی از سوی برخی مراکز، باعث عدم اعتماد و سرگشتگی مسافران شده و بهترین روش جایگزین برای خرید بلیط پرواز خارجی، شیوه‌ی آنلاین است. مسافران برای خرید آنلاین بلیط ایرلاین‌های خارجی می‌توانند به سامانه‌ی معتبری همچون cheapsafar.com که با پشتبانی ۲۴ساعته مسافران را همراهی می‌کند، مراجعه کنند. لازم به ذکر است این سامانه از مورد اعتمادترین سامانه‌های خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی است.