آزمون تافل و استفاده از نمرات آن در ویزاهای مهاجرتی استرالیا
آزمون تافل و استفاده از نمرات آن در ویزاهای مهاجرتی استرالیاReviewed by مدیر سایت on Apr 18Rating: 5.0برای کار به استرالیا بروید ، فرصت را از دست ندهید

برای کار به استرالیا بروید ، فرصت را از دست ندهید :

سیدنی ( 24 نوامبر 2014 ) _ خدمات آزمونهای آموزشی ETS خبرهای خوبی برای دولت استرالیا دارد که نمرات Toefl-iBT از این به بعد برای تکمیل پرونده های مهاجرتی و تحصیلی استفاده می شود.

معاون وزیر مهاجرت و حفاظت مرزی ، سناتور “میشل کش” اعلام کرد در تاریخ 23 نوامبر این تغییرات اعمال می شود.

دیوید پین، معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی آموزش جهانی برای ETS بیان کرد این اصلاحات دولت با بدست آوردن دسترسی بهتر و گسترده تر به نیروی بالقوه ی کارمندان به ارائه ی مهارت های اصلی کارکنان استرالیا کمک می کند.

آقای پین بیان کرد: ” 50 سال تجربه ی تجاری ETS در استرالیا به ما نشان می دهد که این کارکنان در رقابت های جهانی در مقایسه ی مهارت ها با توجه به ویزاهای بی ربط به مهارت های زبان انگلیسی ضعیف عمل می کنند. لذا مهاجران ماهر به جاهای دیگری نظیر آمریکا یا کانادا می روند .”

آزمون تافل اغلب با زبان انگلیسی در 180 کشور و توسط بیش از 30میلیون نفر در سراسر دنیا برگزار می شود.

آقای پین همچنین بیان کرد : با دسترسی به آزمون جهانی تافل ، مهاجران خیلی ماهر که قبلا به تجارت استرالیا دسترسی نداشته اند، حال به کمک این رقابت تجاری و احتمالی می آیند. پذیرش آزمون تافل، بهترین فرصت را برای موفقیت های اقتصادی اخیر ایجاد می کند و به روزترین مباحث واضح و جذاب را به وجود می آورد.”

پذرش ازمون تافل برای ویزاهای تحصیلیف مهارتی، تجاری، کاری و تفریحی و همچنین سیستم مهارت سالاری نیز استرالیا را به مقصدی جذاب تر برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد آزمون تافل و استفاده از نمرات آن در ویزاهای مهاجرتی استرالیا در سایت www.ets.org/toefl در دسترس هستند.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري