مزایای به‌کارگیری ویزا کارت و مستر کارت در شبکه بانکی
مزایای به‌کارگیری ویزا کارت و مستر کارت در شبکه بانکیReviewed by مدیر سایت on Jan 14Rating: 5.0مزایا خرید ویزا کارتمزایا خرید ویزا کارت و مستر کارت

مزایا ویزا کارت و مستر کارت

مدیر شرکت پرداخت الکترونیک در حوزه دریای کارائیب درخصوص مزایای استفاده از ویزا کارت و مستر کارت، گفت: این سیستم زیرساخت‌های لازم را برای کارت‌های هوشمند جهت جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیوید کول، در پنجمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت،‌ درباره انتقال سیستم‌های پرداخت با تمرکز بر سیستم پرداخت یورو،‌ مسترکارت و ویزاکارت (EMV) اظهارداشت: یکی از استانداردهای مدرن برای ارتقاء سیستم کارت‌های اعتباری و بدهی مبتنی بر تراشه‌های الکترونیکی در دنیا،‌ سیستم پرداخت یورو،‌ مستر کارت و ویزا کارت (EMV) است.

مدیر شرکت پرداخت الکترونیک در حوزه دریای کارائیب افزود: این سیستم به هیچ عنوان یک کارت اعتباری یا بدهی نیست بلکه یک برنامه کاربردی است که زیرساخت‌های لازم را برای کارت‌های هوشمند جهت جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی فراهم می‌کند. خرید ویزاکارت

وی افزود: پیشینه سیستم پرداخت EMV به سال 1997 برمی‌گردد و کشورهای انگلستان، ژاپن،‌ برزیل و آفریقای جنوبی آغازگر استفاده از این سیستم بودند. این سیستم چیزی بیش از پیاده‌سازی مدیریت ریسک در پایانه‌های فروش نیست و علت پیدایش آن جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی است که از کارت‌های هوشمند می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان خدمات اعتباری، بانک‌ها و دولت‌ها به مبادلات الکترونیکی، می‌توان دلایل استفاده از سیستم  EMV را سرعت پردازش اطلاعات، قابل‌اعتماد‌بودن و ارزان‌بودن آن برشمرد.

دیوید کول در رابطه با لزوم انتقال سیستم‌های پرداخت به EMV به مواردی همچون کنار گذاشتن کارت‌های مبتنی بر تراشه‌های مغناطیسی، کارت‌ها و ترمینال‌های فاقد تراشه مغناطیسی، پیشگیری از وقوع جرائم مدیریت‌شده و ارتقاء هماهنگی در زیر‌بخش‌های مختلف سیستم‌های امنیتی اشاره کرد. خرید ویزا کارت

مدیر شرکت پرداخت الکترونیک در حوزه دریای کارائیب گفت: EMV برنامه‌های کاربردی سیستم‌های موبایلی و امنیتی، سیستم‌های پرداخت بلیط الکترونیکی،‌ پایانه‌های فروش و سیستم‌ جمع‌آوری و پردازش اطلاعات را دربرمی‌گیرد.

جهت خرید ویزا کارت مجازی به این لینک مراجعه کنید.

همچنین برای خرید ویزاکارت پریمیوم به این لینک مراجعه کنید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري