خرید از سایت علی اکسپرس یا خرید کالای چینی از بازار؟
خرید از سایت علی اکسپرس یا خرید کالای چینی از بازار؟Reviewed by Mohammad on Oct 24Rating: 5.0نکته هایی که در خرید از سایت علی اکسپرس نکته هایی که در خرید از سایت علی اکسپرس به ما کمک میکند و تنوع محصولات و به صورت آنلاین کالا خود را انتخاب کنید

خرید از سایت علی اکسپرس

با توجه به روند رو به رشد و همه گیر شدن ورود کالاهای چینی در کشورهای دنیا بالاخص ایران، بسیاری از مردم به دنبال آن هستند تا با خرید کالا با قیمت پایین تر، کیفیت بالاتری هم در کالای خود مشاهده کنند. اما از آنجایی که فروشنده ها به دنبال کسب بیشترین سود برای خود هستند و در بسیاری از موارد کیفیت را در انتخاب و وارد کردن محصولات خود در نظر نمیگیرند، خریداران به دنبال راه جایگزین می باشند. سایت علی اکسپرس

حال برای اینکه بتوانید برای خرید یک محصول مورد نظر خود کیفیت، تنوع، توضیحات در مورد محصول و در نهایت قیمت کالا را در نظر بگیرید، ما خرید از سایت علی اکسپرس را پیشنهاد میکنیم.

سایت علی اکسپرس، سایتی است که با داشتن زیر شاخه های فراوان از محصولات متنوع مانند لباس و پوشاک، محصولات الکترونیکی، کامپیوتر، گوشی و ملحقات آن ، ساعت و جواهرات، وسایل خانه و باغچه، کیف و کفش، وسایل کودک و اسباب بازی، وسایل ورزشی، آرایشی و بهداشتی،  لوازم خودرو و موتوری و … از بزرگترین سایت های فروشگاهی آنلاین در دنیا می باشد. شاید امکان مقایسه میان سایت علی اکسپرس با سایتهایی مانند آمازون، ebay و … از نظر کیفیت کالا وجود نداشته باشد اما بزرگترین مزیتی که سایت علی اکسپرس برای خرید آنلاین دارد، امکان ارسال کالا به ایران و تحویل درب منزل است.

نکته هایی که در خرید از سایت علی اکسپرس باید در نظر بگیرید:

  • هیچ وقت برای پیدا کردن کالای مورد نظر در سایت علی اکسپرس خسته نشوید، چرا که تنوع و قیمت کالاها در یک مورد خاص بسیار زیاد است و با مشاهده و انتخاب اولین کالای مورد نظر امکان انتخاب سایر محصولات را از خود دریغ میکنید.
  • همیشه به نوع پستی که سایت علی اکسپرس برای ارسال کالا به ایران معرفی شده است دقت کنید که مدت زمان و هزینه ای که در نظر گرفته شده است چقدر است. اگر هزینه ارسال برای شما مهم است میتوانید پست هایی که گزینه Free Shipping را انتخاب کنید.
  • حتما به امتیازهایی که به فروشنده های علی اکسپرس توسط خریداران داده شده است، دقت کنید. شما به یک فروشنده 5 ستاره بیشتر میتوانید اعتماد کنید که همان محصولی که معرفی کرده بفروشد تا فروشنده ای که هیچ گونه سابقه ای در علی اکسپرس وجود ندارد.
  • به پیامهایی که توسط خریداران از سایت علی اکسپرس برای هر فروشنده در قسمت Feedback وجود دارد دقت کنید، چرا که میتوانید بازخورد خریداران را نسبت به آن محصول و فروشنده در آن ببینید.
  • ترجیحا هنگام خرید از علی اکسپرس سعی کنید تا محصولاتتان را از یک فروشنده خرید کنید تا همه ی کالاها با هم به دستتان برسد، همچنین در نظر داشته باشید که چون برای هر بار تحویل کالا در درب منزل مبلغی را در حدود 15 تا 20 هزار تومان به پست پرداخت میکنید اگر از فروشگاه های مختلف خرید کنید مجبور به پرداخت این مبلغ در هر سری تحویل کالا درب منزل هستید.
  • توجه داشته باشید گمرک ایران برای بعضی محصولات قوانین خاصی دارد و اجازه ترخیص کالا را نمیدهد تا مجوزهای لازم را جهت ترخیص توسط شخص خریدار ارائه گردد؛ پس برای همه ی محصولات انتظار تحویل درب منزل را نداشته باشید.

در نهایت گفتن این جمله کفایت میکند که اگر برای خرید خود وقت بگذارید میتوانید کالایی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت که از نمونه همان کالا در ایران ارزان تر باشد انتخاب و خرید کنید.

برای ثبت سفارش خرید خود از سایت علی اکسپرس میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید.

www.aliexpress.com

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري