خدمات حساب پی پال خرید و پرداخت با پی پال
خدمات حساب پی پال خرید و پرداخت با پی پالReviewed by مدیر سایت on Oct 3Rating: 4.5خدمات حساب پی پالخدمات حساب پی پال خرید و پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال

یکی از معتبرترین و امن ترین شبکه های مالی دنیا سرویس پی پال می باشد. این سرویس در اکثر کشورهای دنیا ارائه خدمات می کند اما ایران از جمله معدود کشورهایی است که در لیست تحریمی پی پال قرار گرفته است. یک اکانت پی پال هم امکان پرداخت و هم دریافت وجه را دارد. امروزه بسیاری از فروشگاه های آنلاین و سایت های ارائه دهنده خدمات از پی پال برای پرداخت وجه مشتریان استفاده می کنند. حال تیم ارزان سفر آماده است تا تمام پرداخت های شما را که با اکانت پی پال امکان پذیر است انجام دهد. اکثر شرکت های ایرانی که خدمات مربوط به پی پال را ارائه می کنند در تعهد خود مدت زمان 24 ساعت را برای انجام سفارش مطرح می کنند. اما تیم ارزان سفر خدمات خود را به صورت آنی انجام می دهد و نهایت زمان انجام سفارش را 2 ساعت در نظر می گیرد و آن هم به دلیل حجم سفارشات می باشد که پرداخت ها را در نوبت انجام سفارش قرار می دهد. برای آنکه ببینید سایتی امکان پرداخت از طریق پی پال را دارد یا خیر میتوانید به نشانها و لوگوهای مربوط به پی پال که معمولا به اشکال زیر میباشد و در سایتها بارگذاری می شوند توجه نمایید. 

 


PayPal-accountBuy-Paypal-paymentService-PayPal

 

چنانچه هیچ یک از این نشانه ها در سایت وجود نداشت، می توانید با انتخاب محصول و یا خدمات مورد نظر خود تا مرحله پرداخت پیش بروید، در صورتی که لینک سایت به paypal.com تغییر پیدا کرد، آن سایت امکان پرداخت از طریق پی پال را دارد و ما میتوانیم پرداخت شما را انجام دهیم.توجه داشته باشید چنانچه با آی پی ایران برای پرداخت اقدام کنید، چنانچه سایت درگاه پرداخت پی پال را داشته باشید، آی پی شما را شناسایی کرده و به وجود تحریم بودن ایران، اجازه ورود به صفحه پرداخت را به شما نمی دهد.
برای ثبت سفارش پی پال خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري