پیدا کردن محصول مورد نظر در آمازون
پیدا کردن محصول مورد نظر در آمازونReviewed by ananayis on Aug 17Rating: 3.5چگونه محصول مورد نظر را در آمازون پیدا کنیم؟چگونه محصول مورد نظر را در آمازون پیدا کنیم؟

آیا دوست دارید آنلاین خرید کنید؟ آیا درباره Amazon.com شنیده اید؟ این مقاله نحوه مرور محصولات و پیدا کردن محصول مورد نظر شما در سایت آمازون را توضیح می دهد. برای استفاده ی راحت تر از این سایت مراحل زیر را دنبال کنید.

پیدا کردن محصول مورد نظر

1- ابتدا مرورگر خود را باز کرده و وارد وب سایت آمازون شوید.

Search-for-a-Product-at-Amazon-2

2- برخی از ایده ها برای کالای مورد نظر خود ( یا شماره ISBN محصولات یا شماره بارکد، بسته به نوع مورد آن) را در کادر جستجو راکه تقریبا در قسمت مرکز و بالای صفحه می باشد تایپ کنید.
• برای کتاب ها، شماره 13 رقمی ISBN را می توان در داخل جلد کتاب یا در پشت جلد کتاب یافت.
• برای دی وی دی ها و سی دی ها و تقریبا هر چیز دیگری، بارکد بیشتر احتمال دارد که دقیقا آیتم مورد نظر شما را ارائه دهد.
• هنگامی که شما نمی توانید دقیقا آیتم مورد نظر خود را پیدا کنید، عنوان کالای مورد نظر خود را در کادر جست و جو تایپ کنید. با این حال، همیشه سعی کنید اول بارکد (ISBN یا بارکد) و ASIN (اگر آن را دارید) را جست و جو کنید.

Search-for-a-Product-at-Amazon-3

3- به صفحه ای که نتایج جستجوی شما را نمایش می دهد نگاه کنید. این صفحه به طور بالقوه تعداد موارد زیادی را نشان می دهد، اگر چه اگر یک کلید واژه صحیح تایپ کرده باشید، ممکن است محصول مورد نظر شما کالای اول یا دوم نمایش داده شده باشد. این نتایج برای پیدا کردن محصول مورد نظر شما بسیار مفید است.

Search-for-a-Product-at-Amazon-4

4- به آیتم نگاه کنید اگر موارد متنوع دیگری نیز در صفحه باشد (ممکن است یک کتاب یا دی وی دی یا چیزی مانند این (به همین ترتیب کتاب های صوتی و یا VHS از این نسخه های مختلف))، احتمالا شما نتایج را در صفحه به صورت منظم خواهید دید.

Search-for-a-Product-at-Amazon-5

5- برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات مختلف، روی لینک محصولات در صفحات کلیک کنید.