Prime Wardrobe
Prime WardrobeReviewed by ananayis on Oct 2Rating: 4.5Prime Wardrobeبرای بسیاری از مردم، خرید لباس آنلاین معنایی بیش از یک اشتباه در گرفتن یک شلوار یا پیراهن غیرمناسب نیست. بسیاری از خرده فروشان در تلاش هستند تا این ریسک را با ارائه بازگشت رایگان بر روی لباس، از بین ببرند، اما اکنون آمازون حتی بیشتر پیش می رود. این شرکت یک برنامه جدید را به نام Prime Wardrobe معرفی کرده است.

برای بسیاری از مردم، خرید لباس آنلاین معنایی بیش از یک اشتباه در گرفتن یک شلوار یا پیراهن غیرمناسب نیست. بسیاری از خرده فروشان در تلاش هستند تا این ریسک را با ارائه بازگشت رایگان بر روی لباس، از بین ببرند، اما اکنون آمازون حتی بیشتر پیش می رود. این شرکت یک برنامه جدید را به نام Prime Wardrobe معرفی کرده است که به مردم اجازه می دهد تا لباس ها را از سه تا 15 مورد در یک زمان سفارش دهند بدون آنکه خرید کنند. آمازون تنها هزینه ی اقلامی که مشتری نگه می دارد را دریافت می کند. مشتریان می توانند اقلامی را که نمی خواهند در یک جعبه قابل بازپرداخت با برچسب حمل و نقل از پیش چاپ شده که در یک محموله به مشتری تحویل داده شده، بازگردانند.

Prime-Wardrobe
این سرویس فقط برای اعضای آمازون Prime، سرویس عضویت مخصوص شرکت است که 99 دلار در سال پرداخت می کنند، و به مشتریان بدون هزینه اضافی، سرویس ویدیویی کامل و سایر مزایا مشتریان ارائه می دهد. این شرکت زمان دقیقی برای در دسترس بودن سرویس Prime Wardrobe را اعلام نکرده است.
پیش بینی می شود که این سرویس در فروش لباس های شرکت تاثیر بسزایی داشته باشد. الگوی آمازون برای از بین بردن مشکلات خرید آنلاین به طور شگفت انگیزی در رده بندی پوشاک موفق بوده است.

Prime-Wardrobe-3
در پایان سال جاری، تحلیلگران انتظار دارند که آمازون بزرگترین خرده فروش پوشاک در ایالات متحده شود، در حالی که بسیاری از خرده فروشان آجر و ملات سنتی فروشگاه ها را بسته اند یا درخواست ورشکستگی می کنند.
و خرده فروشان دلایل جدیدی برای نگرانی در مورد جاه طلبی های آمازون در روزهای اخیر دریافت کرده اند. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد 13.4 میلیارد دلار برای خرید Whole Foods، زنجیره ای از مواد غذایی هزینه کند.
آمازون اولین شرکت آنلاین نیست که برنامه ی استفاده قبل از خرید را اجزا می کند. Warby Parker، خرده فروش عینک تا مدت ها اجازه می داد که مشتریان از پنج عدد عینک در خانه به مدت پنج روز، بدون هیچ مشکلی برای بازگرداندن، استفاده کنند.