برنامه ریزی سفر با TripAdvisor
برنامه ریزی سفر با TripAdvisorReviewed by ananayis on Aug 23Rating: 4.5برنامه ریزی سفر با TripAdvisorبرنامه ریزی سفر با TripAdvisor

TripAdvisor یک وب سایت مخصوص خدمات مسافرتی است. این مقاله به شما نحوه استفاده از آن را نشان می دهد. شما می توانید برنامه ریزی سفر با TripAdvisor را از طریق دنبال کردن راهنمایی های زیر فرا بگیرید.

برنامه ریزی سفر با TripAdvisor  

1- برای برنامه ریزی سفر با TripAdvisor به وب سایت Trip Advisor بروید و به صفحه اصلی نگاه کنید.

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-2

2- هتل را پیدا کنید. بخشی از برنامه ریزی یک سفر تصمیم گیری در مورد این است که قصد اقامت در کدام هتل را دارید. فقط بر روی گزینه “هتل ها” در قسمت “برنامه ریزی یک سفر کامل” کلیک کنید و در کادر جست و جو نام شهری را که قصد مسافرت به آن دارید، نام هتلی که فکر می کنید در آن اقامت خواهید کرد و تاریخ هایی که می خواهید برنامه ریزی کنید، بنویسید. هنگامی که این کار را انجام دادید، روی گزینه ی “یافتن هتل ها” کلیک کنید.
قیمت هتل هایی که انتخاب کرده اید را برای بازه ی زمانی برنامه ریزی شده خود پیدا کنید. برای انجام این کار، بر روی «قیمت اقامت خود» کلیک کنید و سپس برای هر هتلی که دنبال آن هستید ، روی «نمایش قیمت ها» کلیک کنید. این کار شما را به booking.com هدایت خواهد کرد تا به قیمت های رزرو نگاه کنید.

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-2-2

شما می خواهید هتلی را انتخاب کنید که خیلی گران نیست، اما کیفیت خوب و محیط آرامش بخش را برای شما فراهم می کند.

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-2-3

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-3

3- اگر قصد سفر هوایی دارید، یک پرواز مناسب پیدا کنید. عنوان فرودگاهی را که از آن خارج می شوید و عنوان فرودگاهی که قصد دارید وارد آن شوید را در کادر جستجو تایپ کنید. تعداد مسافرانی که در قصد پرواز دارند و تعداد سفرهای برنامه ریزی شده خود را انتخاب کنید. روی گزینه ی “یافتن پروازها” کلیک کنید و به نگاهی به معاملات پرواز و قیمت گذاری داشته باشید.
اگر ترجیح می دهید یک پرواز بدون توقف را داشته باشید گزینه ی “Prefer unstopp” را انتخاب کنید.

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-3-1

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-4

4- پیدا کردن خانه های اجاره ای. شما ممکن است ترجیح دهید در به جای یک هتل در یک خانه ی اجاره ای اقامت کنید. فقط روی تب “خانه های اجاره ای” کلیک کنید، شهر یا منطقه ای را که قصد سفر دارید را انتخاب کنید، تاریخ ورود و خروج خود را بنویسید و تعداد اتاق های مورد نظر را انتخاب کنید. روی “جستجو” کلیک کنید تا گزینه های خانه های اجاره ای مختلف را مرور کنید.

Plan-Your-Trip-with-TripAdvisor-5

5- به رستوران ها در مقصد سفر خود نگاه کنید. شما می توانید با کلیک روی «رستوران ها»، تایپ کردن نام شهری که قصد سفر به آن را دارید، انتخاب نوع غذای رستوران و انتخاب محدوده قیمت مورد نظر خود رستوران را انتخاب کنید.
$ گران نیست.
$$ – متوسط.
$ $ $ – گران است.
$$$$ – بسیار گران است.

با این چند قدم ساده شما برنامه ریزی سفر با TripAdvisor را انجام دهید.