آموزش تصویری لغو آزمون تافل
آموزش تصویری لغو آزمون تافلReviewed by Mahdi on Feb 1Rating: 4.5

آموزش تصویری لغو آزمون تافل

آزمون تافل

آزمون تافل

اگر بنا به هر دلیلی قصد داشتید از آزمون تافل خود انصراف دهید در صورتی که تا 4 روز کاری قبل از تاریخ برگزاری آزمون تافل این کار را انجام دهید می توانید به این صورت اقدام نمایید و مبلغ 105 دلار به شما عودت داده می شود . اما اگر از این تاریخ گذشته باشد مبلغی به شما برگردانده ( refund ) نخواهد شد .

مراحل لغو آزمون

1 . ابتدا از سایت ETS  با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام ساخته اید وارد حساب کاربری خود شوید :

فرآیند لغو تافل

فرآیند لغو تافل

پس از ورود ، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بر روی گزینه view orders کلیک کنید :

لغوآزمون01

 

حال می توانید آزمونی که در آن ثبت نام کرده اید ( یا سوابق آزمونی خود در صورت وجود ) را مشاهده کنید . در این صفحه بر روی Order No کلیک کنید :

لغو آزمون 02

 

در این قسمت شما تمامی اطلاعات و تراکنش های خود را خواهید دید . با کلیک روی گزینه Cancel به صفحه درخواست لغو آزمون تافل خواهید رفت :

لغو آزمون 03

سپس پنجره ای مقابل شما باز می شود که در آن مبلغ بازگشتی به شما قابل رؤیت است . با انتخاب گزینه Yes , cancel order و تایید نهایی آزمون تافل لغو می شود :

لغو آزمون04

 

پس از لغو آزمون صفحه order Summary باز می شود که آخرین وضعیت ثبت شده در این آزمون را برای شما به نمایش می گذارد . همانطور که می بینید در مقابل مبلغ بازپرداختی به شما N/A نمایش داده شده است که نشانه این است که بازپرداخت پول شما در حال انجام است که اغلب تا 24 ساعت به طول می انجامد :

لغو آزمون 05

 

پس از 24 تا 48 ساعت وضعیت مبلغ مذکور از حالت N/A به Transaction تغییر می کند که به این معنی است که پول شما برگردانده شده است :

لغو آزمون 06

در نهایت یک ایمیل از طرف ETS حاوی اطلاعات لغو آزمون تافل دریافت خواهید کرد .

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري