خرید از سایت هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINE)
خرید از سایت هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS AIRLINE)Reviewed by مهدی on Jan 28Rating: 4.5هواپیمایی پگاسوسآشنایی با هواپیمایی پگاسوس و نحوه خرید بلیط با بهترین قیمت به اقسا نقاط جهان.

هواپیمایی پگاسوس

یکی از بهترین انتخابهای ایرانیان برای سفر از طریق هواپیما به خارج از کشور استفاده از ایرلاین پگاسوس (PEGASUS) می باشد. هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS) جز دو ایرلاین برتر کشور ترکیه می باشد که به واسطه اینکه پرواز مستقیم از ایران دارد میتواند سرویس های هوایی خوبی به ایرانیان بدهد.

از مزیت های ایرلاین پگاسوس (PEGASUS) این است که کشورهای اتحادیه اروپا را به خوبی تحت پوشش دارد و شما میتوانید با یک توقف در کشور ترکیه به هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا و بعضا سایر کشورهای خارج از اتحادیه سفر ارزان قیمتی را داشته باشید.

برای تهیه بلیط از هواپیمایی پگاسوس (PEGASUS) میتوانید به آدرس سایت یعنی http://www.flypgs.com/en مراجعه کنید و بعد از مشخص کردن مبدا و مقصد سفر، تاریخ سفر، تعداد مسافرین و جستجو در این سایت از از ساعتهای پروازی مطلع شوید.

چنانچه برای اولین بار است که قصد خرید از این سایت را دارید و نسبت به خرید از این سایت آشنایی ندارید میتوانید از آموزش تصویری سایت ما استفاده کنید. بدین منظور کافی است در سایت ما از سربرگ آموزش گزینه آموزش تصویری پرداخت ارزی را انتخاب کنید و پس از آن راهنمای خرید از سایت پگاسوس را مطالعه بفرمایید. در خصوص اطمینان به این هواپیمایی میتوان به مراجعه و حجم پروازی فراوان و استفاده بالای ایرانیان از این ایرلاین اشاره کرد.

نحوه خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس

از آنجایی که برای تهیه بلیط از این هواپیمایی نیاز به کارت های اعتباری ویزا کارت و مستر کارت است شما به راحتی میتوانید تنها با انتخاب تاریخ، مسیر و تعداد مسافرین خرید خود را به ما بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن خرید شما انجام و بلیط پرواز برای شما ارسال شود.

مزیت خرید از ما نسبت به آژانس های هواپیمایی ارزانتر بودن و سرعت در انجام و تهیه ی بلیط پرواز شما می باشد.همچنین برای اطمینان خاطر در تهیه بلیط پرواز میتوانید به صورت حضوری به دفتر ما به آدرس میدان انقلاب، خیابان جمالزاده شمالی، بالاتر از خیابان فرصت، پلاک 231، طبقه 4، واحد 7 مراجعه کنید. چنانچه مایل به ثبت سفارش به صورت آنلاین می باشید بر روی این لینک کلیک کنید.

 

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري