راهنمای تصویری ریپورت نمره GRE
راهنمای تصویری ریپورت نمره GREReviewed by مدیر سایت on Mar 14Rating: 5.0راهنمای تصویری ریپورت نمره GRE

بعد از آزمون GRE و دیدن نمره ها،نوبت به گزارش یا ریپورت (Report) نتیجه آزمون متقاضیان میرسد. شما می توانید نمره خود را به 4 دانشگاه مقصد گزارش کنید. متقاضیانی که قصد دارند نتیجه آزمون خود را به بیش از 4 دانشگاه ریپورتReport نمایند با پرداخت 27 دلار به ازای هر دانشگاه و ازطریق پنل کاربری سایت ETS اقدام نمایند.

متقاضیان میتوانند به کمک این آموزش و داشتن کارت ارزی شخصا نمره آزمون خود را ریپورت نمایند. همچنین می توانید تمام مراحل پرداخت هزینه ریپورت را به ما واگذار کنید.برای این منظور این فرم را کامل کنید.

ایتدا وارد سایت ETS شوید.با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام برای خود ساخته اید وارد حساب کاربری خود شوید.

report.gre.1

درقسمت Score که تنظیمات دریافت کننده ریپورت هست برروی لینک view scores and score recipients کلیک نمایید،

report.gre.2

دراین مرحله به صفحه دریافت کنندگان گزارش وارد می شوید، درانتهای صفحه برروی لینک Order additional scores reports کلیک نمایید.

report.gre.3

دراین صفحه اطلاعات حساب کاربری خود را می بینید برای تایید اطلاعات حساب کاربری بر روی گزینه submit کلیک کنید.

report.gre.4

برای انتخاب کشور دانشگاه مقصد بر روی Country/Location کلیک نمایید و برروی search به منظور انتخاب کشور دانشگاه مقصد کلیک نمایید.

report.gre.5

اگر دانشگاه مقصد شما آمریکا باشد گزینه state ظاهرشده را انتخاب کنید. بعدازانتخاب کشور اسامی دانشگاه های آن کشور را می توانید ببینید. مقابل نام هر دانشگاه گزینه select را مشاهده می کنید که باتوجه به دانشگاه مورد نظرتان بر روی آن کلیک کنید.

report.gre.6

دراین مرحله زیرگروه تحصیلی دانشگاهی انتخابی خود را در قسمت Department Name بنویسید و برروی search کلیک نمایید.گروه مورد نظرتان را با کلیک برروی select انتخاب نمایید.

report.gre.7

دراین مرحله با زدن تیک برروی بخش های مربوط به ریپورت(repotGeneral Testو Subject Testو کلیک برروی continue به مرحله بعد انتقال پیدا می کنید.در ضمن توجه کنید اگر می خواهید گزارش هر دو آزمون SubjectوGeneral را به دانشگاه مقصد بفرستید تیک هر دو بخش را بزنید تا هزینه فقط یکبار از شما گرفته شود در غیر این صورت باید این روند را جداگانه انجام دهید و برای هر گزارش هزینه جدا بپردازید.

report.gre.8

دراین مرحله رسید مبلغ قابل پرداخت گزارش یا ریپورت آزمون GRE خود را می بینید. اگر می خواهید دانشگاه دیگری را انتخاب کنید گزینه Add Recipient را کلیک می کنید و دانشگاه های دیگر را انتخاب می کنید ومراحل را تا اینجا تکرار کنید.گزینه remove برای حذف درخواست شما می باشد. اگر اطلاعات شما درست باشد و این گزارش قطعی باشد ب روی continue کلیک نمایید.

report.gre.9

دراین مرحله تیک Terms and Condition agreement را بزنید و برروی Proceed to checkout کلیک کنید تا تایید نهایی برای درخواست گزارش صادرشود.

report.gre.10

در این مرحله فاکتور مبلغ پرداختی را مشاهده می نمایید. بر روی proceed to check out کلیک کنید و به مرحله پرداخت بروید.

report.gre.11

در این مرحله روش پرداخت مشخص می شود.تیک گزینه pay with a credit card,or debit card with visa/mastercard logo را بزنید و بر روی continue کلیک نمایید.

report.gre.12

در این مرحله اطلاعات کارت خود را با توجه به اطلاعاتی که در زمان خرید کارت دریافت کرده اید، وارد کنید و برروی continue کلیک کنید:

report.gre.13

در مرحله پایانی رسید پرداخت 27 دلاری ریپورت(report) آزمون GRE خود را مشاهده خواهید نمود.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري