پرداخت هزینه ویزای گرجستان

دریافت ویزا برای کشور گرجستان (Georgia) به صورت الکترونیکی (e-visa) و بدون نیاز به مراجعه به سفارتخانه این کشور انجام می شود. شما می توانید برای صدور ویزای گرجستان به وب سایت صدور ویزای الکترونیکی وزارت خارجه گرجستان مراجعه کنید.

Georgia-visa-fee

پس از ثبت نام در سایت ای ویزا گرجستان و تکمیل فرم های مربوطه ، به قسمت پرداخت آنلاین هزینه ویزای گرجستان می رسید که از طریق ویزا کارت (Visa Card) یا مستر کارت (Master Card) ویزای خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنید و پس از پرینت کردن آن در هنگام ورود به گرجستان صفحه پرینت شده را ارائه دهید.

جهت آموزش تصویری نحوه پر کردن فرم ویزا برای گرجستان و همچنین نکات هنگام اخذ ویزای گرجستان و سفر به این کشور به این لینک مراجعه کنید.

هزینه ویزای گرجستان برای هر نفر برابر با 20.5 دلار آمریکا است که 20 دلار آن هزینه خود ویزا و 0.5 دلار آن مربوط به 2 درصد هزینه خدمات بانکی گرجستان است که بایستی پرداخت کنید.

نکاتی مهم هنگام پرداخت هزینه ویزای گرجستان :

  • شما می توانید با تهیه گیفت ویزا کارت از طریق این لینک پرداخت خود را انجام دهید. همچنین می توانید از طریق فرم ثبت سفارش همین صفحه پرداخت هزینه ویزای گرجستان توسط گروه ارزان سفر انجام گردد که مورد دوم یعنی پرداخت توسط گروه ما برای شما صرفه اقتصادی دارد !
  • ایمیل تائیدیه ثبت درخواست ویزا که پس از ثبت نام در سایت برای متقاضی فرستاده می شود، تنها به مدت یک ساعت معتبر است و ظرف یک ساعت فرد بایستی اقدام به تائید ایمیل نماید. در غیر این صورت Application لغو و کلیه پروسه Apply ویزای الکترونیکی مجددا بایستی انجام شود.
  • بعد از تائید ایمیل، یک ایمیل دیگر به ایمیل آدرس شما ارسال می شود و شما بایستی حداکثر ظرف ۵ ساعت بعد از دریافت این ایمیل، اقدام به پرداخت هزینه ویزا از طریق Master card یا Visa card نمایید. اگر در مدت ۵ ساعت پرداخت را انجام ندهید، Application شما کنسل خواهد شد. در این صورت لازم است دوباره تمام فرآیند اقدام جهت دریافت ویزا را انجام دهید.
  • هزینه ویزای گرجستان قابل برگشت (Refundable) نمی باشد.

 

     مبلغ قابل پرداخت نمایش داده شده برای پرداخت هزینه ویزای گرجستان با فرمول زیر محاسبه شده است:

قیمت دلار روز * 7 درصد کارمزد * 20.5 = وجه ریالی قابل پرداخت

    شما همچنین می توانید به کمک ابزارک “محاسبه گر” که در همین صفحه وجود دارد، مبلغ را محاسبه کنید و  سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

محاسبه مبلغ قابل پرداخت ریالی

  • قیمت: 0 ریال