پرداخت با ویزا کارت و خرید ویزا کارت
پرداخت با ویزا کارت و خرید ویزا کارتReviewed by مدیر سایت on Dec 30Rating: 5.0خرید ویزا کارت مجازیپرداخت و خرید با ویزا کارت مجازی و سه ساله

خرید ویزا کارت

با توجه به روند رو به رشد ارتباطات و همگرایی کشورها در برقرای مبادلات اقتصادی با یکدیگر، یکی از ملزوماتی که برای مردم جهان برای تحقیق این همگرایی مورد نیاز است، ایجاد شبکه ای یکسان از پرداخت است که بتوان در هر کجای این کره ی خاکی خرید و فروش ها به راحتی انجام شد. شاید بتوان به جرات یکی از مهمترین این شبکه های پرداختی را شبکه ویزا (VISA) نامید. شبکه ویزا یک شبکه ی امن در حوزهی پرداخت است که امروزه توانسته جایگاه خود را در بیش از 190 کشور دنیا پیدا کند. ویزا (VISA) با ارائه خدماتی در قالب درگاه های پرداختی و همچنین کارتهای متنوع با قابلیت های مختلف که به طور کلی تحت عنوان ویزا کارت (VISA CARD) در محقق سازی شبکه ی مبادلات اقتصادی دهکده جهانی نقش به سزایی را ایفا کرده است.

اما نکته ای که برای ما ایرانیان شاید حایز اهمیت است، عدم امکان استفاده مستقیم از ویزا کارت در داخل کشور است؛ چرا که شبکه ویزا (ویزا کارت) هم به دستور و هم بر اساس سیاست های قدرتهای بزرگ بالاخص ایالات متحده، کشورمان را تحریم کرده است. در این میان با توجه به نیاز بسیاری از تجار، دانشگاهیان، پزشکان، موسسات توریستی، شرکت های کامپیوتری و … برای انجام پرداخت های خود به صورت ارزی نیاز به استفاده از این قبیل شبکه های پرداختی دارند.

صدور ویزا کارت مجازی

با توجه به وجود راهی برای رفع این نیاز گروه Cheapsafar سعی کرده است تا با شناسایی و ساماندهی راههای جایگزین، امکان پرداخت ارزی را به صورت آنلاین برای هم میهنان عزیز فراهم نماید. در همین راستا، گیفت کارتهای ویزا ( ویزا کارت هدیه ) که امکان پرداخت به صورت آنلاین را در تمام فروشگاه های آنلاین و همچنین امکان خرید از تمام دستگاه های پوز (POS) که شبکه ویزا آنها را پشتیبانی میکند،شناسایی کرده است. تفاوتی که این ویزا کارت با ویزاکارتهایی که تحت عنوان ویزا کارت مجازی در بعضی سایتها به فروش می رسد در ویژگی های منحصر به فرد آن است.

اولا این نوع از ویزا کارت به صورت فیزیکی می باشد که بسته به درخواست شما هم به صورت فیزیکی و هم اطلاعات کارت برای شما عزیزان ارائه می شود.

دوما، این کارتها به نام شما صادر می شود و در بعضی از پرداخت ها که شما با ویزا کارت انجام میدهید و از شما نام صاحب کارت درخواست می شود، شما نام خود را وارد میکنید.

سوما، قابلیت صدور آنی ویزا کارت می باشد.

چهارم، داشتن اینترنت بانک است که شما میائلتید اطلاعت ویزا کارت خود را مشاهده نمایید.

پنجم، داشتن آدرس خرید (shipping address) است که در کارتهای مجازی وجود ندارد.

تمام این خصیصه ها باعث شده است تا مشتریان ما دیگر احساس جدا افتادگی از دهکده جهانی را برای مبادلات اقتصادی و پرداختی خود فراموش کنند و به راحتی و به دور از استرس چگونگی پرداخت های ارزی خودشان بی واسطه و بدون حس تحریم بودن برای خودشان انجام دهند.

برای اینکه شما هم بتوانید از این امکانات استفاده نمایید و ویزا کارت شخصی خود را داشته باشید میتوانید بر روی این لینک کلیک نمایید تا در سریعترین زمان ممکن صاحب یک ویزا کارت شوید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري