پرداخت ارزی اپلیکیشن فی دانشگاه ها
پرداخت ارزی اپلیکیشن فی دانشگاه هاReviewed by مدیر سایت on Nov 15Rating: 5.0پرداخت ارزی اپلیکیشن فی دانشگاه هاپرداخت آنلاین ارزی اپلیکیشن فی دانشگاه ها

پرداخت Apllication Fee

همه ساله بسیاری از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال آن هستند تا دانشگاه های مختلفی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. برای به سرانجام رسیدن این قصد دانشجویان، مراحل و ومدارک مختلفی نیاز است؛

یکی از این مراحل پر کردن درخواست پذیرش از دانشگاه های مختلف است که تحت عنوان اپلیکیشن فی  شناخته می شود. دانشجویان بعد از اینکه دانشگاه های مختلف را از نظر کیفیت تدریس، سطح امکانات، موقعیت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانشگاه و شهر و کشور مورد نظر و … بررسی کردند، به یک یا چند انتخاب می رسند. مرحله ی بعدی اعلام درخواست از طریق سایت دانشگاه ها می باشد. اکثریت دانشگاه ها در سایت خود قسمتی تحت عنوان اپلیکیشن(Application) دارند که در آنجا میتوانید در خواست خود را اعلام نمایید.

معمولا بعد ایجاد اکانت کاربری در سایتها و ارسال مدارک مورد نیاز برای بررسی، باید مبلغی تحت عنوان Application Fee که به عنوان حق الزحمه بررسی هم میتوان مطرح کرد، پرداخت نمایید. معمولا مقدار اپلیکیشن فی برای دانشگاه های مختلف، متفاوت می باشد که اکثرا مبلغی بین 15 تا 100 دلار می باشد. نکته ی دیگر در پراخت اپلیکیشن فی روش پرداخت این هزینه است. اکثر دانشگاه ها روش پرداختی برای اپلیکیشن فی از طریق کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت در نظر می گیرند. در این روش بعد از اینک وارد اکانت کاربری خود می شوید معمولا قسمتی تحت عنوان Payment and Submit وجود دارد که با کلیک برا روی آن با وارد کردن مشخصات کارت اعتباری خود میتوانید پرداخت خود را انجام دهید.

روش دیگری که مرسوم است برای پرداخت اپلیکیشن فی، پرداخت از طریق درگاه پی پال می باشد. این روش برای پرداخت همانند پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت سرعت بالایی برای پرداخت دارد و معمولا بعد از انجام رسید پرداخت را برای شما به نمایش در می آید. اما یکی دیگر از روش های پرداختی، پرداخت از طریق حواله سوئیفت می باشد که شاید در قسمت پرداخت به صورت Wire Transfer Money نمایش داده شود. در این روش شما با در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به حساب ارزی بانک شامل نام صاحب حساب، نام بانک، کد سوئیفت و … میتوانید مبلغ مورد نظر را برای دانشگاه مورد نظر حواله کنید. معمولا این نوع پرداخت چند روز به طول می انجامد و پس از پرداخت اپلیکیشن فی از این طریق، رسید حواله را برای دانشگاه از طریق ایمیل یا هر روش دیگری ارسال میکنید و دانشگاه با بررسی رسید پرداختی وضعیت پرداخت شما را انجام شده در نظر می گیرند و مابقی مراحل اپلیکیشن شما را بررسی میکنند.

شاید برای بسیاری از دانشجویان امکان پرداخت اپلیکیشن فی با هیچ یک از این روش ها به صورت مستقیم وجود نداشته باشد. اما نکته ای که در اینجا مطرح می شود این است که پرداخت این هزینه کوچکترین دغدغه ای است یک دانشجو می تواند داشته باشد.

گروه پرداخت ارزی ارزان سفر افتخار دارد تا در این مسیر تمام پرداخت های ارزی شما را در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت برای شما انجام دهد؛ برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی خود کافی است بر روی این لینک کلیک کنید تا فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري