ثبت مقاله و چاپ در مجلات خارجی و پرداخت ارزی با پی پال
ثبت مقاله و چاپ در مجلات خارجی و پرداخت ارزی با پی پالReviewed by مدیر سایت on Oct 23Rating: 5.0پرداخت هزینه ثبت مقاله و چاپ در ژورنال های علمی خارجی اطلاعات و مراحل پرداخت هزینه ثبت مقاله و چاپ در ژورنال های علمی خارجی

از جمله خدماتی که دانشگاهیان و دانشجویان به دنبال آن هستند ثبت مقاله در ژورنال های بین المللی که شامل پرداخت هزینه های ثبت مقاله ، ویراستاری مقاله، پرداخت هزینه چاپ و … می باشد.

به سه طریق امکان پرداخت هزینه ثبت مقاله در مجلات خارجی توسط گروه ارزان سفر مقدور می باشد :

یک . معمولا ژورنال ها و یا افرادی که خدمات مربوط به چاپ را انجام می دهند با داشتن حساب پی پال، وجه مورد نظر خود را از فرد متقاضی دریافت می کنند. به منظور اطمینان از پرداخت فرد مورد نظر، بعد از انتقال وجه، یک رسید پرداخت از پی پال برای شما ارسال می گردد که با ارائه آن می توانید روند چاپ مقاله خود را پی گیری کنید. چنان چه برای پرداخت حواله پی پال خود نیاز به ثبت نام دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید. پس از مشخص شدن هزینه چاپ مقاله ، شما می توانید از طریق فرم پرداخت با پی پال اقدام نمائید و کافی هست مبلغ وجه ریالی برای ما پرداخت کنید و ما معادل دلاری آن را به صورت آنلاین برای شما در سایت مذکور واریز کنیم .

دو . اگر قصد پرداخت هزینه ثبت و چاپ مقاله از طریق کارت های اعتباری ویزا کارت را دارید و در صورتی که مبلغ دلاری مورد نظر کمتر از 1000 دلار می باشد شما می توانید با تهیه گیفت ویزا کارت پرداخت خود را انجام دهید . جهت ثبت سفارش گیفت ویزا کارت این فرم را تکمیل نمایید.

سه . اگر قصد پرداخت هزینه مقاله از طریق وسترن یونیون دارید این فرم را تکمیل نمائید و به محض ارسال حواله Western Union رسید حواله فوق برای شما ارسال می گردد.

 

مراحل ثبت مقاله در مجلات :

 1. انتخاب ژورنال معتبر و متناسب با مقاله.
 2. ارسال نسخه ویراستاری شده در قالب استاندارد به ژورنال.
 3. دریافت قبولیه (acceptance) ژورنال
 • درصورتی که ژورنال مورد نظر به صورت open access باشد معمولا هزینه انتشار مقاله به عهده مولف می باشد.
 1. ارسال اطلاعات مورد نیاز برای انجام پرداخت ارزی و دریافت رسید پرداخت

اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات و ژورنال های معتبر علمی خارجی:

 1. لینک سایت مورد نظر برای ثبت مقاله
 2. نام مجله و یا ژورنال مورد نظر
 3. نام مقاله
 4. نام نویسنده مقاله
 5. شماره ID، کد یا ارجاع مقاله و سایر اطلاعات مورد نیاز
 6. ذکر مبلغ ارزی مورد نیاز برای چاپ مقاله

 ثبت مقاله

الزویر

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري