چگونه می توان با بازاریابی در اینترنت پاداش دریافت کرد؟
چگونه می توان با بازاریابی در اینترنت پاداش دریافت کرد؟Reviewed by ananayis on Aug 13Rating: 4.5چگونه می توان با بازاریابی در اینترنت پاداش دریافت کرد؟چگونه می توان با بازاریابی در اینترنت پاداش دریافت کرد؟

این مقاله نحوه کسب پاداش توسط بازاریابی در اینترنت را برای شما توضیح می دهد. نحوه ی کار این سایت ها به این صورت است که ابتدا شما باید کاربران را به این سایت ها دعوت کنید تا پیشنهادات سایت را امتحان کنند. سپس آنها با ارسال هدایا به شما پاداش می دهند. زیرا سایت از مراجعانی که شما به سایت هدایت کردید و مشتریان بالقوه هستند، کمیسیون به دست می آورد.

چگونه می توان با بازاریابی در اینترنت پاداش دریافت کرد؟

1- برای آیتمی که ترجیح می دهید دریافت کنید جست و جو کنید.  به عنوان مثال عبارت “آیپاد رایگان” را در گوگل جست و جو کنید.

Earn-Rewards-on-the-Internet-Via-Referral-Marketing-2

2- سایت را پیدا کنید و جستجو کنید و ببینید آیا سایت قانونی است یا نه. سایت هایی مانند Freepay سایت های قانونی هستند. توجه کنید که Freepay در طول سال ها به طور قابل توجهی رشد کرده است و تعداد زیادی کاربر دارد، این به این معنی که در حال حاضر افراد بیشتری در خدمت دارند. اکنون کمی بیشتر طول می کشد تا هدیه خود را به دست آورید زیرا بسیاری از مردم برای دریافت هدایا با شما رقابت می کنند. اگر شما نیاز به مراجع بیشتر دارید، لینک خارجی برخی از سایت های سریع تر مشروع را به شما نشان می دهد.

Earn-Rewards-on-the-Internet-Via-Referral-Marketing-3

3- پس از ثبت نام در سایت، باید یک پیشنهاد آسان را تکمیل کنید. این پیشنهادات کاملا ساده و آسان برای تکمیل کردن هستند. اکثر پیشنهادات جالب است مانند Blockbuster یا RealRhapsody بسیاری از آنها بسیار مفید هستند.

Earn-Rewards-on-the-Internet-Via-Referral-Marketing-4

4- پس از تکمیل پیشنهادی که به شما داده شده بود، کافی است از چند تن از دوستان خود بخواهید که برای ثبت نام به این سایت مراجعه کنند.

Earn-Rewards-on-the-Internet-Via-Referral-Marketing-5

5- پس از آن فقط کافی است که درخواست کنید که حساب کاربری شما تایید شود. حساب کاربری شما را به زودی تأیید شده و هدیه ی شما برایتان ارسال خواهد شد. و این گونه شما با بازاریابی در اینترنت هدیه ی مورد نظر خود را به دست آورده اید.