آموزش فعال سازی مسترکارت مجازی ezgift در eMoney
آموزش فعال سازی مسترکارت مجازی ezgift در eMoneyReviewed by مدیر سایت on Nov 25Rating: 5.0راهنمای تصویری آموزش فعال سازی اینترنت بانک مسترکارت مجازی ezgift

برای فعال‌سازی اینترنت بانک مسترکارت‌های مجازی باید در نظر داشته باشید از همان ایمیلی که در موقع درخواست مسترکارت مجازی ثبت کرده‌اید برای افتتاح حساب اینترنت بانک استفاده نمایید؛ و یا اگر در حال حاضر دارای اینترنت بانک هستید از ایمیل کاربری اینترنت بانک فعلی در موقع ثبت نام مسترکارت مجازی استفاده نمایید.

برای افتتاح حساب ابتدا وارد سایت emonyonlineservices.com می شوید.

emoneyonlineservices-1
در تصویر بالا بر روی گزینه‌ی مشخص شده first time logging in کلیک نمایید.

پس از آن، در صفحه‌ی جدید نمایش داده شده، در فیلد مشخص شده در تصویر ذیل ایمیلی که مد نظر است برای صدور مسترکارت وارد نمایید.

emoneyonlineservices-2

در تصویر بالا پس از کلیک بر روی گزینه‌ی proceed ایمیلی برای شما ارسال می‌گردد که مانند تصویر ذیل برای شما پیامی مبنی بر ارسال ایمیل تایید اکانت نمایش داده می‌شود.

emoneyonlineservices-3

پس از باز کردن ایمیل ارسالی ایمیلی به شکل ذیل برای شما نمایش داده می‌شود.

emoneyonlineservices-4

در تصویر فوق قسمت شماره یک فرستنده لینک نمایش داده می‌شود.

برای ادامه روند فعال سازی اینترنت بانک مطابق تصویر بالا در قسمت دو بر روی لینک مشخص شده کلیک نمایید.

در ادامه مطابق تصویر ذیل دو قسمت نمایش داده می‌شود که در قسمت اول رمز عبور مورد نظر خود را وارد می‌نمایید و در قسمت دوم رمز عبور خود را تایید می‌نمایید.

emoneyonlineservices-5

چنانچه رمز عبور وارد شده صحیح باشد و با هم تطابق داشته باشند پسورد شما تایید شده و تصویر ذیل نمایش داده می‌شود.

emoneyonlineservices-6

در تصویر بالا با کلیک بر روی گزینه‌ی Login می‌توانید وارد اکانت کاربری خود شوید.

emoneyonlineservices-7

در تصویر بالا در قسمت 1 ایمیل کاربری و در قسمت 2 رمز کاربری خود را وارد نمایید. سپس بر روی گزینه‌ی Enter کلیک نمایید.

*** توجه داشته باشید این روش فعال‌سازی اینترنت بانک با استفاده از گوشی‌های همراه دچار مشکل می‌گردد و ترجیح بر این است که از کامپیوتر استفاده نمایید.

*** در نظر داشته باشید چنانچه اینترنت بانک از یک کامپیوتر و برای ورود مجدد از کامپیوتر دیگر استفاده شود باید مجدد روی گزینه‌ی first time logging in کلیک کرده و بعد از وارد کردن ایمیل این بار ایمیلی برای شما ارسال می‌گردد که شامل یه کد می‌باشد تا در هنگام ورود عدد ارسالی را وارد نمایید و نیازی به ساخت مجدد اکانت نباشد.

پس از وارد کردن اطلاعات اکانت وارد اینترنت بانک می‌شوید که مطابق تصویر ذیل است.

emoneyonlineservices-8

در ادامه قسمت‌های مشخص شده در تصویر فوق توضیح داده می‌شود:

1: در این قسمت میزان شارژ اولیه کارت به شما نمایش داده می‌شود.

2: در این قسمت میزان شارژ لحظه‌ای کارت نمایش داده می‌شود.

3: با کلیک بر روی قسمت 3 شما می‌توانید تراکنش‌های صورت گرفته تا آن لحظه را مشاهده نمایید که در ادامه نمونه تصویر نمایش داده شده است.

emoneyonlineservices-9

4: با کلیک بر روی این گزینه شما می‌توانید اطلاعات مستر کارت مجازی خود را مشاهده نمایید که شامل شماره 16 رقمی، تاریخ انقضا، و CVV2 نمایش داده می‌شود.

emoneyonlineservices-10

به این ترتیب اینترنت بانک شما فعال گردیده و مسترکارت مجازی برای شما صادر گردیده است.

توجه داشت باشید از این اینترنت بانک می‌توانید برای درخواست صدور 5 کارت همزمان که موجودی هر کدام بیشتر از 10 دلار باشد اقدام نمایید. به بیان دیگر هر کارتی که موجودی آن کمتر از 5 دلار باشد و در اینترنت بانک نمایش داده شده باشد به عنوان کارت فعال در نظر گرفته نشده و شما می‌توانید درخواست صدور برای کارت دیگری را بدهید. اما چنانچه موجودی 5 کارت صادر شده در اینترنت بانک بیشتر از 5 دلار باشد یا باید یکی از کارت‌ها حذف شود یا موجودی یک مورد از کارت‌ها به کمتر از 5 دلار برسد و یا از یک اینترنت بانک دیگر برای صدور مستر کارت مجازی استفاده کرد.