آموزش تصویری رزرو هتل در سایت Hotels.com
آموزش تصویری رزرو هتل در سایت Hotels.comReviewed by مدیر سایت on Mar 12Rating: 5.0آموزش رزرو، ووچر و پرداخت هزینه هتلهای خارجی بصورت اینترنتی

آموزش تصویری رزرو هتل خارجی

اگرقصد مسافرت به کشور خارجی و رزرو هتل دارید می توانید با خرید ویزا کارت به راحتی به صورت آنلاین هتل مورد نظر خود را پیدا و رزرو نمایید. سایت های معتبری مثل expadia.com, booking.com ,hotels.com برای رزرو هتل وجود دارند. در این مبحث آموزش انتخاب و رزرو هتل در سایت  hotels.com را برای شما انتخاب کردیم. همچنین شما میتوانید بعد از انتخاب هتل مورد نظرتان، لینک هتل را از طریق این فرم برای سایت ارزان سفر بفرستید تا رزرو هتل را برای شما انجام بدهیم.

1. ابتدا وارد سایت hotels.com شوید. در قسمت سرچ هتل، کشور مقصد را تایپ کنید.تاریخ ورود و خروج خود را طبق جدول مشخص کنید.تعداد اتاق را براساس نیاز خود انتخاب کنید.

Hotel-booking-1

به عنوان مثال ما شهر Ningbo و هتل citic را انتخاب کردیم.(همچنین اگر شما در این قسمت اسم شهر را تایپ کنید برای راهنما چند اسم هتل و مسافت آن را مشخص می کند که از بین آنها میتوانید انتخاب کنید.)

تاریخ ورود و خروج را هم یک شب انتخاب کردیم.

تعداداتاق را 2 اتاق انتخاب می کنیم و برروی گزینه search کلیک میکنیم.

Hotel-booking-2

2. بعد سایت هتلز نمای داخلی و خارجی هتل را به همراه تصاویر اتاق های آن را نمایش می دهد، و ما اتاق مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.

Hotel-booking-3

3. برای رزرو اتاق گزینه book را می زنیم.

4. در این مرحله به صفحه ای منتقل می شوید که اطلاعات اتاق رزرو شده نمایش داده می شود.اطلاعات لازم که شامل مشخصات فردی است که قصد رزرو اتاق ها رادارد را کامل می کنیم.

Hotel-booking-4

5. درقسمت preference نوع تخت را انتخاب نمایید و برای افراد سیگاری smoking را مشخص نمایید. اگر درخواست دیگری داشتید می توانید بر روی لینک Make special requests for this room,or tell us about your accessibility needs بزنید تا درخواست خود را مشخص کنید.

Hotel-booking-5

6. در این مرحله مشخصات ویزا کارت خود را وارد نمایید.

Hotel-booking-6

7. توجه کنید در قسمت billing address، آدرسی که هنگام رجیستر وارد کرده اید، بنویسید.

Hotel-booking-7

8. بعد از این مراحل گزینه book در انتهای صفحه را می زنیم و رزرو اتاق انجام می شود.

Hotel-booking-8

9. با نمایش تصویر پایین یعنی اتاق شما رزرو شد.

Hotel-booking-9

کلمات کلیدی :

پی پال ,پی پل ,ویزا کارت ,وقت سفارت ,خريد از آمازون ,پرداخت ارزي ,پرداخت دلاري