چگونه یک فروشگاه آنلاین معتبر پیدا کنیم؟
چگونه یک فروشگاه آنلاین معتبر پیدا کنیم؟Reviewed by ananayis on Aug 6Rating: 4.5چگونه یک فروشگاه آنلاین معتبر پیدا کنیم؟در این مقاله به شما چند نکته آموزش داده می شود که با بررسی آنها می توانید یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم راهنمایی های برای پیدا کردن یک فروشگاه آنلاین معتبر به شما ارائه می دهیم تا در صورتی که قصد خرید از خارج را دارید در شبکه ی جهانی امنیت داشته باشید و سردرگم نشوید.

فروشگاه آنلاین معتبر

1- سایت مورد علاقه خود را بررسی کنید.
• چه مدت است که آن ها فعالیت تجاری دارند؟
• شهرت آنها در چیست؟
• چه مقدار از نظراتی که در سایت ثبت شده است در مخالفت با آنهاست؟
• همچنین “BBB” Bureau Better Business را بررسی کنید.
• در گوگل در مورد سایت جست وجو کنید. ممکن است به جوابی که می خواهید نرسید اما تلاش شما بدون فایده نخواهد بود.
• آیا سایت آنچه را که وعده داده است ارائه می کند و آنچه را که شما نیاز دارید با قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد؟

Find-a-Reputable-Online-Store-2

2- آدرس فیزیکی وب سایت را بررسی کنید و به آنها تلفن بزنید، ببینید که چه کسی پاسخگوی تلفن است، اگر یک فرد کم سن و سال و کم تجربه جوابگو باشد شاید شما باید یک سایت دیگر را جستجو کنید، مگر اینکه یک کسب و کار خانوادگی باشد که در این صورت چنین چیزی دور از انتظار نیست.

Find-a-Reputable-Online-Store-3

3- مراقب پاپ آپ ها باشید، همه می دانند که آنها باعث ناراحتی مشتریان می شوند، اما یک سایت معتبر آنها را نخواهد داشت.

Find-a-Reputable-Online-Store-4

4- برنامه پرداخت را بررسی کنید، یک فروشگاه آنلاین معتبر مجبور است برای یک شرکت صدور کارت پیشنهادی درخواست کند، بنابراین باید آنها را چک کنید. اگر یک سایت برای چک شخصی یا شماره های کارت اعتباری درخواست کند، بهتر است از آن خارج شوید.

Find-a-Reputable-Online-Store-5

5- اطمینان حاصل کنید که سیاست بازگشت سایت چیزی است که می توانید با آن کنار بیایید. در حالی که آن را مطالعه می کنید، به سیاست های حمل و نقل نیز نگاه کنید.

Find-a-Reputable-Online-Store-6

6- هنگامی که در حال چک کردن (موارد خرید) هستید به دنبال (http(s باشید. این (s) به معنای امنیت سایت است. بدین معنی است که یک اتصال رمز شده بین شما و مرورگر کامپیوتر شما و وب سایت قرار گرفته است. این به این معنی است که اطلاعات شما هنگام رد و بدل شدن اطلاعات امنیت دارد.

Find-a-Reputable-Online-Store-7

7- مطمئن شوید که زمان اضافی در اختیار دارید. فقط چند دقیقه طول می کشد تا بررسی کنید که در حال معامله با که هستید. اگر قبل از شروع خرید تحقیقات لازم را انجام دهید باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد. نگران نباشید که ژاکت مورد نظرتان تا زمانی که شما در حال انجام چک کردن سایت جدید مورد علاقه خود هستید هنوز وجود دارد.